Oferta okna, drzwi, bramy, panele Łomża - dwdomel.pl
>NASZA OFERTA

Stolarka otworowa i akcesoria DW DOMEL


Okna

Okna PVC gwarantują przede wszystkim bezpieczeństwo, dzięki wysokiemu standardowi okuwania, estetyczny wygląd i oryginalne wzornictwo oraz oszczędność, dzięki gwarancji zmniejszenia ilości zużytej energii zarówno do ogrzewania jak i chłodzenia. Są to okna najwyższej klasy. Dobre i innowacyjne wykończenie gwarantuje komfort na lata. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą a także zapraszamy do odwiedzania porad związanych z wymianą okien w naszym kąciku porad. W razie pytań - zachęcamy do kontaktu z biurem.

Drzwi wewnętrzne

W projektowaniu nowoczesnych wnętrz liczy się każdy szczegół. Drzwi stanowią jeden z podstawowych czynników, które budują komfort i wygodę w użytkowaniu mieszkania, dlatego też ważny jest DOBRY WYBÓR, a my jesteśmy od tego, żeby pomóc i doradzić. Przedstawiamy Państwu modele z naszej oferty które cieszą się największą popularnością, a jednocześnie są w przystępnych cenach. Przez wiele lat ciężkiej pracy udało się nam osiągnąć pozycję lidera w sprzedaży stolarki otworowej.

Drzwi wejściowe

W wyborze drzwi, które dostępne są u nas w skróconych terminach realizacji kierowaliśmy się jakością, estetyką, nowoczesnym designem, a co najważniejsze - przystępną ceną. Modele te są najczęściej wybierane przez naszych klientów. Dlaczego akurat te kolory? Odcienie brązu połączone z szarościami najlepiej pasują zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz i są najczęściej wybierane przez projektantów ze względu na wprowadzanie spokoju i harmonii.

Bramy garażowe

W naszej ofercie posiadamy bramy garażowe oraz wjazdowe renomowanej marki Hörmann. Eleganckie automatyczne bramy posiadają niezawodne napędy elektroniczne. Kupując bramę otrzymują Państwo wieloletnią gwarancję. Więcej informacji możecie Państwo uzyskać u naszych przedstawicieli oraz doradców handlowych a także na stronie producenta - Hormann.


DW DOMEL - OKNA DRZWI BRAMY

DW DOMEL to jedna z największych specjalistycznych firm zajmujących się sprzedażą drzwi, okien, bram garażowych oraz akcesoriów związanych z w/w produktami stolarki otworowej. Historia naszej firmy sięga roku 2004. Od początku swojej działalności sukcesywnie dostosowujemy się do często zmieniających się standardów i potrzeb z zakresu marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, doradztwa oraz serwisu. W ciągu ostatnich lat działalności jako DW DOMEL osiągnęliśmy stałą pozycję na rynku dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami drzwi, okien oraz bram garażowych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm takich jak: PORTA, DRE, DELTA, CENTURION, HORMANN i wiele innych posiadających w swoim asortymencie najwyższej klasy produkty. Bardzo zależy nam, żeby nasze produkty spełniały wszystkie wymogi klientów, co za tym idzie- posiadamy bardzo szeroki asortyment drzwi, okien, oraz bram garażowych. Każdy klient- zarówno indywidualny jak i instytucjonalny zawsze znajdzie coś co go zainteresuje.