Okna PVC, okna drewniane Łomża - dwdomel.pl
>OKNA PCV, DREWNIANE I KONSTRUKCJE ALUMINIOWE

NOWOCZESNE OKNA PVCW naszej ofercie znajdziesz również drzwi


Masz pytania?

Zakup okien stanowi jeden z trudniejszych zakupów stolarki otworowej. Ze względu na duży wybór profili i wykończeń, zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza. Doradzimy jaki profil okienny oraz wykończenie powinny być wybrane do określonej lokalizacji oraz warunków w danym systemie budownictwa pod względem technicznym i wizualnym. Jeżeli planujesz wymianę okien lub chcesz wyposażyć w okna swój nowowybudowany dom - dobrze trafiłeś. Nasi doradcy techniczni chętnie pomogą.

Dobre okna w zasięgu ręki

Charakterystyka linii okien

OKNA PVC STANDARDOWE

Okna standardowe firmy Domel zbudowane są z profili 6-komorowych oraz posiadają wzmocnienia stalowe. Zarówno Synergic jak i Fusion występuje w dwóch wersjach: w wersji z prostym skrzydłem (Classic) oraz w wersji z zaokrąglonym skrzydłem (Round). Dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej oklein imitujących drewno oraz bardzo trwałej technologii acrylcolor. Wyposażone są w okucia Winkhaus activPilot Concept ze stalowymi zaczepami. Są to profile najczęściej wybierane przez naszych klientów ze względu na ich korzystną cenę oraz komfort w użytkowaniu. Mogą być montowane zarówno w mieszkaniach jak i domach jedorodzinnych.

OKNA PVC ENERGOOSZCZĘDNE

We współczesnym budownictwie coraz większą uwagę przywiązuje się do energooszczędności. Jednym z najistotniejszych elementów wpływających na najlepsze wyniki w zachowaniu ciepła wewnątrz budynku jest stolarka okienna. Okna energooszczędne posiadają dużo lepsze parametry izolacyjne od okien standardowych, dzięki czemu minimalizują straty ciepła. Szczelność okien Energetic w dużym stopniu wpływa na zmniejszenie kosztów ogrzewania a co za tym idzie oszczędność pieniędzy.
Okna Infinity Passive stosowane w budownictwie pasywnym i minimalizują koszty ogrzewania, oświetlenia oraz klimatyzacji. Domy pasywne dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu energii pozwalają na utrzymanie komfortowej temperatury w mieszkaniu, bez konieczności ogrzewania lub chłodzenia niezależnie od pory roku.

DRZWI TARASOWE

Nowoczesna architektura ustanawia nowe priorytety. Uwagę przykuwają nowo powstałe budynki efektowne architektonicznie i jednocześnie tanie w ogrzewaniu. Oryginalności dodają duże przeszklenia, ciekawe kolory elewacji oraz niestandardowe, ale regularne kształty. W nowoczesnym designie nie może zabraknąć drzwi tarasowych. To one otwierają mieszkanie na piękno przyrody. Zacierają granicę pomiędzy przestrzenią zewnętrzną a wewnętrzną oraz zapewniają komfort użytkowania.

DRZWI PVC

Drzwi PVC firmy Domel to przede wszystkim estetyka, bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Łączą w sobie nowoczesny desing, skuteczną ochronę antywłamaniową oraz świetną izolację przed czynnikami zewnętrznymi - wiatru, opadów i hałasu.


Dlaczego nasze okna?

Bezpieczne okna

Okna PVC firmy Domel gwarantują przede wszystkim bezpieczeństwo, dzięki wysokiemu standardowi okuwania, estetyczny wygląd i oryginalne wzornictwo oraz oszczędność, dzięki gwarancji zmniejszenia ilości zużytej energii zarówno do ogrzewania jak i chłodzenia.

Naszą ofertą udowadniamy, że okna pozwalające zminimalizować koszty ogrzewania są dostępne dla każdego. Proponowane przez nas standardowe okna plastikowe posiadają aż sześć komór, które podwyższają ochronę przed niskimi temperaturami, a ich stalowe wzmocnienia zapewniają stabilność konstrukcji i brak odkształceń nawet po wielu latach użytkowania. Ponadto wyposażone w stalowe zaczepy antywyważeniowe dają większe poczucie bezpieczeństwa. Posiadamy również w swojej ofercie wysokiej klasy okna energooszczędne, których montaż jest konieczny w przypadku budownictwa pasywnego.

ATUTY KTÓRYMI PRZEKONA CIĘ NASZA OFERTA:

Energooszczędne okna

1. ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

W budownictwie tradycyjnym, energooszczędnym i pasywnym odpowiednio dobrane okna to duże oszczędności energii. Nasz flagowy produkt Energetic o szerokości zabudowy 83 mm, trzech uszczelkach i współczynniku Uf = 0,92 W/m2K umożliwia uzyskanie współczynnika Uw idealnego do budownictwa energooszczędnego w standardzie NF40 (możliwość dofinansowania z NFOŚiGW)

Bezpieczne okna

2. BEZPIECZEŃSTWO

Duże przeszklenia oraz okna znajdujące się na parterze są statycznie najsłabszym ogniwem zabezpieczenia domów. Nasza oferta ułatwia dbałość o bezpieczeństwo domu i domowników. Standardowo w produktach używamy okuć zapewniających ochronę antywłamaniową domu. Na całym obwodzie okna stosujemy stalowe zaczepy antywyważeniowe.Klientom proponujemy autoryzowane klamki z kluczykiem oraz blaszki antyrozwierceniowe niezbędne do uzyskania okiennych klas odporności na włamanie. W ofercie posiadamy także szyby bezpieczne hartowane oraz szyby warstwowe laminowane.

Piękne okna

3. ESTETYKA

Stolarka utrzymana w odpowiedniej estetyce jest doskonałym dopełnieniem stylistyki budownictwa. Nasza oferta pozwala dobrać okna idealne dopasowane do stylistyki architektonicznej domu.Wszystkie produkty w ofercie występują w wersji Classicz prostym skrzydłem i w wersji Roundze skrzydłem zaokrąglonym. Stosujemy okleiny drewnopodobne występujące w 36 kolorach oraz szeroką paletę acrycolor. Do oklein proponujemy ciepłe ramki i w odpowiednim kolorze. Najbardziej wymagającym klientom polecamy eleganckie okucia activPilot Selectz niewidocznymi zawiasami.

Wyprzedaż magazynowa

DW DOMEL - OKNA DRZWI BRAMY

DW DOMEL to jedna z największych specjalistycznych firm zajmujących się sprzedażą drzwi, okien, bram garażowych oraz akcesoriów związanych z w/w produktami stolarki otworowej. Historia naszej firmy sięga roku 2004. Od początku swojej działalności sukcesywnie dostosowujemy się do często zmieniających się standardów i potrzeb z zakresu marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, doradztwa oraz serwisu. W ciągu ostatnich lat działalności jako DW DOMEL osiągnęliśmy stałą pozycję na rynku dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami drzwi, okien oraz bram garażowych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm takich jak: PORTA, DRE, DELTA, CENTURION, HORMANN i wiele innych posiadających w swoim asortymencie najwyższej klasy produkty. Bardzo zależy nam, żeby nasze produkty spełniały wszystkie wymogi klientów, co za tym idzie- posiadamy bardzo szeroki asortyment drzwi, okien, oraz bram garażowych. Każdy klient- zarówno indywidualny jak i instytucjonalny zawsze znajdzie coś co go zainteresuje.