Boczna brama segmentowa Hormann - dwdomel.pl
DW DOMEL / BOCZNA BRAMA SEGMENTOWA

DW DOMEL - Boczna brama segmentowa


Boczna brama segmentowa

Boczna brama segmentowa

Zastosowanie w garażu bocznej bramy segmentowej ma wiele zalet: 1. Dużo wolnego miejsca pod stropem garażu Brama HST otwiera się na bok i strop garażu może być wykorzystany w nieograniczonym stopniu, na przykład do przechowywania deski surfingowej. Ten typ konstrukcji powoduje, że boczna brama segmentowa może być stosowana również w trudnych sytuacjach montażowych, np. w garażach ze skośnym dachem. 2. Szybki i wygodny dostęp do garażu Boczna brama segmentowa dzięki możliwości częściowego otwarcia (funkcji drzwi przejściowych), ułatwia użytkownikom dostęp do garażu. Oznacza to, że bez względu na to, czy brama jest otwierana ręcznie, czy za pomocą napędu elektrycznego, możliwe jest otwarcie bramy tylko w nieweilkim stopniu. Jest to praktyczne rozwiązanie, które zapewnia szybki i wygodny dostęp do garażu. Dzięki temu wystawienie roweru z garażu to tylko kwestia chwili. Szczegółowe informacje podano w prospekcie obok. Oczywiście indywidualną poradą służą także partnerzy firmy Hörmann.

Tłoczenie bram bocznych

Przetłoczenia M

Woodgrain
kolor biały RAL 9016
15 kolorów preferowanych

Sandgrain NOWOŚĆ
kolor biały RAL 9016
3 kolory preferowane

Silkgrain NOWOŚĆ
kolor biały RAL 9016
15 kolorów preferowanych

Decograin
Golden Oak, Dark Oak,
Titan Metallic CH 703

Wymiary maks.
Szerokość 6500 mm
Wysokość 3000 mm

Przetłoczenia L

Sandgrain NOWOŚĆ
kolor biały RAL 9016
3 kolory preferowane

Silkgrain NOWOŚĆ
kolor biały RAL 9016
15 kolorów preferowanych

Decograin
Golden Oak, Dark Oak,
Titan Metallic CH 703

Wymiary maks.
Szerokość 6500 mm
Wysokość 3000 mm

Kasetony

Woodgrain
kolor biały RAL 9016
15 kolorów preferowanych

Decograin
Golden Oak, Dark Oak

Wymiary maks.
Szerokość 6500 mm
Wysokość 3000 mm

15 niedrogich kolorów preferowanych Ocieplane boczne bramy segmentowe są dostępne w wersji standardowej w kolorze białym RAL 9016, dodatkowo w 15 niedrogich kolorach preferowanych. Nowa powierzchnia Sandgrain jest oferowana w 3 kolorach preferowanych*. Powierzchnie są optymalnie zabezpieczone przed korozją. Ocynkowany ogniowo materiał i trwała obustronna poliestrowa powłoka gruntująca powodują, że woda deszczowa spływa tworząc krople. Taka powłoka w znacznym stopniu eliminuje powstawanie smug i osadów na powierzchni. Powierzchnie Decograin Powierzchnia Decograin jest dostępna w dwóch naturalnych okleinach drewnopodobnych oraz w antracytowej okleinie z efektem metalicznym. Wytłaczana struktura wiernie oddaje charakter drewna. Stalowe segmenty wykonano z zewnętrznej strony z odpornej na działanie promieni UV okleiny foliowej z tworzywa sztucznego ? to specjalne zabezpieczenie powierzchni pozwala długo utrzymać ładny wygląd bramy.

Kolorystyka Hormann

Więcej informacji u naszych sprzedawców.

Najpopularniejsze wpisy


Data dodania porady eksperta

25 czerwca 2016

Mieszkasz w bloku? Sprawdź jakie drzwi wejściowe warto kupić

Data dodania porady eksperta

04 lipca 2016

Drzwi przesuwne naścienne i chowane w ścianie - które lepsze i dlaczego?

Data dodania porady eksperta

27 lipca 2017

Jakie są typowe wymiary drzwi wewnętrznych?

Data dodania porady eksperta

15 marca 2017

Drzwi przesuwne - od ogółu do szczegółu

Data dodania porady eksperta

02 września 2016

Jak dobrać kolor drzwi do podłogi?

Starsze wpisy


Oferta bram


Bramy uchylne

Bramy uchylne

Bramy uchylne łączą wysoką jakość i zaawansowaną technikę z trwałością działania i bezpieczeństwem obsługi. Każda z bram uchylnych Hormann to ponad ponad 50 lat doświadczeń i renomy największego producenta bram garażowych w Europie. Bramy uchylne są dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach ze stali: z klasycznymi przetłoczeniami, stylowymi kasetonami lub do indywidualnej aranżacji. Jeśli natomiast elementem decydującym o wyglądzie domu jest drewno, to uzasadnioną decyzją będzie wybór bramy garażowej z wypełnieniem z litego drewna. Z pewnością i Państwo znajdą wśród bogatej oferty wzorów wymarzoną bramę do swojego garażu.


Niemiecka jakość marki

Wszystkie komponenty bram i napędów są konstruowane i produkowane przez firmę Hormann, co gwarantuje ich stuprocentową kompatybilność, a dla bezpieczeństwa naszych Klientów ? badane i certyfikowane przez niezależne i akredytowane instytucje. Produkcja odbywa się w Niemczech zgodnie z systemem zarządzania jakością DIN ISO 9001, a wyroby wytwarzane w tym systemie spełniają wszelkie wymagania europejskiej normy PN-EN 13241-1. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy stale pracują nad rozwojem nowych produktów, udoskonalaniem starych i dopracowywaniem szczegółowych rozwiązań. W ten sposób powstają na rynku patenty i jedyne w swoim rodzaju rozwiązania.


Elastyczne nakładki i listwy ochronne Przykładem wyposażenia gwarantującego najwyższe bezpieczeństwo obsługi bram uchylnych są elastyczne nakładki ochronne na ramionach dźwigni oraz elastyczne listwy z tworzywa sztucznego umieszczone między płytą bramy a ramą. Elementy te minimalizują ryzyko przypadkowego zgniecenia lub przytrzaśnięcia palców. Tak wysoki standard bezpieczeństwa spełniają wyłącznie bramy uchylne Hormann. Bezpieczny system wielu sprężyn W razie pęknięcia po wielu latach użytkowania jednej ze sprężyn na ramieniu dźwigni pozostałe nadal zabezpieczają bramę. W ten sposób brama jest skutecznie chroniona przed opadnięciem. Odstęp między zwojami sprężyn jest tak minimalny, że nie stanowi zagrożenia nawet dla małych palców dziecka.

Certyfikat Hormann

Stabilny zasięg odporny na zakłócenia Nowo zaprojektowany i wyjątkowo bezpieczny system kodowania BiSecur gwarantuje maksymalne zabezpieczenie wysyłanego sygnału sterowania radiowego przed skopiowaniem przez niepowołane osoby. System został przetestowany i certyfikowany przez ekspertów ds. bezpieczeństwa z Uniwersytetu Ruhr w Bochum i jest tak samo bezpieczny jak bankowość elektroniczna.Ekskluzywne nadajniki
Oprócz czarnej lub białej błyszczącej powierzchni utrzymanej w stylistyce wykończenia lakierem fortepianowym, nowe ekskluzywne nadajniki BiSecur charakteryzują się eleganckim i ergonomicznym kształtem. Nadajniki Hormann BiSecur z opcjonalną błyszczącą powierzchnią przypominającą wykończenie lakierem fortepianowym zostały nagrodzone przez międzynarodowe jury za ich wyjątkową stylistykę.

Konstrukcja Bramy Uchylnej


[1] Stabilna konstrukcja bramy
Szeroka, ocynkowana ościeżnica blokowa i poziome wzmocnienia płyty bramy zapewniają dużą stabilność bram uchylnych Hörmann.

[2] Prowadzenie w szynie
Precyzyjne prowadzenie płyty w szynie zapobiega jej wypadnięciu, a rolki bieżne z twardego tworzywa sztucznego zapewniają lekką i cichą pracę bramy.

[3] Dobra ochrona
Standardowo montowana listwa progowa chroni garaż przed deszczem i wiatrem. Natomiast do garaży z ciągłą posadzką bez progu dostarczamy opcjonalny gumowy profil przypodłogowy.

[4] Specjalne zagłębienie w szynie
Po całkowitym otwarciu bramy następuje jej zamortyzowanie i brama bezpiecznie zatrzymuje się w zagłębieniu szyny.

[5] Ochrona przed przytrzaśnięciem
Elastyczne listwy z tworzywa sztucznego umieszczone między płytą bramy a ramą (brak tarcia stali o stal) oraz dodatkowe nakładki zabezpieczające na ramionach dźwigni zapewniają skuteczną ochronę przed przytrzaśnięciem. Komfortowe zamykanie Specjalnie ukształtowane ramię dźwigni dociska bramę, która samoczynnie się zamyka.

[6] Bezpieczny system wielu sprężyn
W razie pęknięcia jednej ze sprężyn pozostałe nadal zabezpieczają bramę. Odstęp między zwojami sprężyn jest tak minimalny, że nie stanowi zagrożenia nawet dla małych palców dziecka.

[7] Ochrona przed włamaniem
dzięki specjalnemu ryglowaniu z zapadką obrotową To ryglowanie na tyle skutecznie dociska naroża płyty do ramy, że praktycznie uniemożliwia podważenie bramy. Przy pomocy zestawu do łatwego samodzielnego montażu można później wyposażyć bramę w dodatkowe ryglowanie górne.

Segmentowe bramy garażowe

Segmentowe bramy garażowe

Bramy segmentowe firmy Hörmann wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Bramy segmentowe dzięki temu, że otwierają się pionowo, oszczędzają miejsca przed i wewnątrz garażu. Dodatkowym atutem jest fakt, że do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu. Bramy segmentowe można zastosować w każdej sytuacji montażowej - kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli. Niezależnie od tego, czy nadproże ma formę prostokątną czu skośną lub jest zakończone łukiem - brama segmentowa pasuje w każdej sytuacji. Dzięki swojej konstrukcji idealnie nadają się do remontowanych garaży. Szczegółowe informacje podano w prospekcie obok. Oczywiście indywidualną poradą służą także partnerzy firmy Hörmann.

Proponujemy wypełnić listę kontrolną bezpieczeństwa i upewnić się, czy stara brama garażowa spełnia aktualne wymogi bezpieczeństwa.

"Dobrą markę trzeba sobie wypracować."- August Hörmann

Zgodnie z ideą założyciela firmy, marka Hörmann jest do dzisiaj symbolem i gwarancją najwyższej jakości. Ponad 75 lat doświadczenia w produkcji i ponad 20 milionów sprzedanych egzemplarzy bram i napędów ? dzięki tym niepodważalnym faktom rodzinne przedsiębiorstwo Hörmann zajmuje najwyższą pozycję wśród producentów bram i napędów na rynku europejskim. Klientom firmy daje to poczucie najwyższego bezpieczeństwa przy zakupie bramy segmentowej Hörmann.

Pod kątem przyszłości

Hörmann jest przykładem dla innych. Dlatego od 2013 roku firma pokrywa 40 % zapotrzebowania na energię ze źródeł ekologicznych i zamierza kontynuować ten proces w następnych latach. Jednocześnie, dzięki wdrożeniu inteligentnego i certyfikowanego systemu zarządzania energią, przedsiębiorstwo ograniczy rocznie emisję wielu ton CO? . Oprócz tego firma Hörmann ma w swojej ofercie wyroby dla budownictwa realizowanego zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Więcej o działalności firmy Hörmann na rzecz środowiska naturalnego znajdą Państwo w prospekcie ?Gramy w zielone?.

Brama segmentowa Hormann

Bramy segmentowe otwierają się pionowo i pozostają pod stropem, oszczędzając miejsce. Dzięki takiej konstrukcji zapewniają maksymalną ilość miejsca zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Oprócz tego garażowe bramy segmentowe mogą być instalowane w każdym otworze garażowym, zapewniają większą szerokość przejazdu i są optymalnie uszczelnione.

Stać Państwa na ten komfort.

Brama segmentowa Hormann

Do każdej sytuacji montażowej

Kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli. Niezależnie od tego, czy nadproże ma formę prostokątną czy skośną lub jest zakończone łukiem segmentowym albo półkolistym ? brama segmentowa Hörmann pasuje w każdej sytuacji.

Szczelność na obwodzie gwarantowana

Trwale elastyczne i odporne na działanie warunków pogodowych uszczelki są umieszczone ze wszystkich czterech stron bramy i nie przepuszczają do środka garażu deszczu, śniegu ani wiatru. Bramy ocieplane wyposażono w dodatkowe uszczelki międzysegmentowe najwyższej jakości. Uszczelka progowa w kształcie dużego profilu wężowego wyrównuje także mniejsze nierówności podłoża. Opcjonalne uszczelki progowe ze szczelinami lub kratki wentylacyjne montowane w jednym z segmentów bramy zapewniają odpowiednią wentylację garażu.

Szersze światło przejazdu

Starsze bramy uchylne pozostawiały tylko kilka milimetrów wolnego miejsca na manewrowanie samochodem. W bramach segmentowych szerokość przejazdu zwiększa się o 14 cm, co ułatwia wjazd do garażu szerokim samochodem osobowym czy terenowym.

Przetłoczenie S

Przetłoczenie S Hormann

Przetłoczenie M

Przetłoczenie M Hormann

Przetłoczenie L

Przetłoczenie L Hormann

Segmentowe bramy LPU

Ocieplane bramy LPU charakteryzują się najlepszą izolacją z możliwych. Segmenty o grubości 42 mm zapewniają najlepszą stabilność i cichą pracę bramy. Więcej szczegółów i możliwości technicznych bram segmentowych dowiecie się Państwo bezpośrednio u naszych sprzedawców. Zachęcamy do rozmowy.

Garażowa brama rolowana RollMatic

Garażowa brama rolowana RollMatic

Rolowana brama garażowa RollMatic firmy Hörmann dzięki swojej konstrukcji zapewnia maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Również obszar sufitu pozostaje wolny i może być dodatkowo wykorzystany. Dla garaży z małym nadprożem i/lub nieweilką ilością miejsca po bokach oferujemy bramę RollMatic jako bramę rolowaną na zewnątrz. Profile bramy RollMatic są wykonane z wysokiej jakości aluminium odpornego na korozję i wypełnione są równomiernie twardą pianką poliuretanową. Brama standardowo wyposażona jest w nowoczesny napęd firmy Hörmann, umieszczony na zewnątrz obudowy wału nawijającego, co ułatwia jego konserwację. Zintegrowana funkcja łagodnego rozruchu i zatrzymania zapewnia spokojną i oszczędną pracę bramy. Sterowanie jest wyposażone w przycisk sterujący i oświetlenie. Więcej informacji podano obok na stronach prospektu.

Bramy rolowane RollMatic dla pokoleń
Produkty seryjne poddawane są próbom wytrzymałościowym przeprowadzanym w rzeczywistych warunkach, co pozwala osiągnąć wysoką jakość marki Hörmann. Dzięki temu, a także dzięki nowatorskim rozwiązaniom technicznym i bezkompromisowemu systemowi zapewnienia jakości udzielamy 10 lat gwarancji na wszystkie bramy rolowane RollMatic i 5 lat gwarancji na napędy Hörmann.

Brama rollowana Hormann

Powody, dla których warto wybrać bramę rolowaną

Konstrukcja dająca oszczędność miejsca
Bramy rolowane RollMatic otwierają się pionowo, dzięki czemu niemal w ogóle nie zajmują miejsca w garażu. Takie rozwiązanie konstrukcyjne zapewnia maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Również obszar sufitu pozostaje wolny i może być na przykład użyty do montażu lamp lub potraktowany jako dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy. Optymalne w przypadku modernizacji I nie ma znaczenia, czy kształt otworu garażu z bramami rolowanymi jest prostokątny, skośny, zakończony łukiem segmentowym lub półkolistym. Hörmann RollMatic zawsze pasuje.

Montaż przed otworem
Dla garaży z małym nadprożem i/lub niewielką ilością miejsca po bokach oferujemy bramę RollMatic jako bramę rolowaną na zewnątrz do montażu przed otworem garażu. Brama rolowana na zewnątrz jest dostarczana jako kompletny pakiet z optymalnie dopasowanym napędem. Umieszczona wokół napędu obudowa wału nawijającego chroni go przed wpływem warunków atmosferycznych i obcą ingerencją. W celu uzyskania jednolitego, harmonijnego wyglądu bramy obudowa wału nawijającego i ościeżnica dostarczane są w kolorze bramy. Boczna obudowa sprężyny naciągowej jest w aluminiowej bramie rolowanej na zewnątrz wyposażona w elementy przezroczyste służące do kontroli układu sprężynowego.

Brama rollowana Hormann

Technika, która przekonuje
Sprawdzony mechanizm sprężyn naciągowych wspomaga napęd podczas otwierania i zamykania bramy. Takie rozwiązanie chroni mechanizm samego napędu. Bramę można łatwo otworzyć ręcznie na wypadek awarii. Otwieranie awaryjne nie wymaga zastosowania korby ręcznej. Podwójne prowadzenie liny stanowi dodatkowe zabezpieczenie bramy przed opadnięciem. Bezpieczne ryglowanie przeciwwłamaniowe zapewnia specjalny układ profili na wale nawijającym. Tego rodzaju mechanizm praktycznie uniemożliwia podważenie płaszcza bramy.

Standardowo z napędem
Napęd jest umieszczony na zewnątrz obudowy wału nawijającego, co ułatwia jego konserwację. Uruchomienie i zatrzymanie bramy RollMatic odbywa się szczególnie łagodnie i cicho, co także chroni bramę. Niezawodny mechanizm zabezpieczający (przeciążeniowy) oraz wyrównanie sprężynowe pozwalają zrezygnować z zastosowania zabezpieczenia krawędzi zamykającej. Sterownik wewnętrzny i oświetlenie garażu są zintegrowane fabrycznie z obudową sterowania.

Bramy rolowane RollMatic można dopasowaćindywidualnie do wyglądu domu lub warunków montażowych w garażu. Do wyboru oferujemy 11 kolorów w tej samej cenie, które zapewnią wyjątkowy wygląd bramy. W ofercie znajdą Państwo również drzwi boczne wyglądające tak samo jak brama. Do garaży z niskim nadprożem zalecamy wariant bramy rolowanej na zewnątrz. Z garażową bramą rolowaną RollMatic w każdej sytuacji znajdzie się odpowiednie rozwiązanie.

Rodzaje powierzchni i kolory Oferujemy Państwu 11 kolorów w tej samej cenie i dwie atrakcyjne powierzchnie Decograin lub Decopaint.

Drzwi boczne o takim samym wyglądzie Komfortowy dostęp do garażu zapewniają praktyczne drzwi boczne. Dopasowane optycznie do bramy RollMatic są wyposażone w ościeżnicę kątową i wąską ramę, a pod względem konstrukcyjnym nie różnią się od drzwi bocznych do bram uchylnych.

Brama rolowana na zewnątrz W przypadku garaży o mniejszej wysokości nadproża i / lub niewielkiej ilości miejsca po bokach rozwiązaniem jest RollMatic w wersji rolowanej na zewnątrz, do montażu przed otworem garażu. Bramy rolowane na zewnątrz są dostarczane zawsze z optymalnie dopasowanym napędem.

Droga radiowa Hormann Nadajnik HS 4 BS 4-funkcyjny [1] błyszcząca powierzchnia w kolorze czarnym
Nadajnik HS 1 BS 1-funkcyjny [2] błyszcząca powierzchnia w kolorze czarnym
Nadajnik HSE 1 BS NOWOŚĆ 1-funkcyjny w komplecie z zawieszką do breloczka na klucze [3] błyszcząca powierzchnia w kolorze czarnym
Droga radiowa bramy Hormann Bramy garażowe DW DOMEL Nadajnik HSE 2 BS NOWOŚĆ 2-funkcyjny w komplecie z zawieszką do breloczka na klucze
[4] błyszcząca powierzchnia w kolorze czarnym lub białym
[5] błyszcząca powierzchnia kolor zielony, liliowy, żółty, czerwony, pomarańczowy (na zdjęciu od lewej)
[6] powierzchnia strukturalna w kolorze czarnym z nakładkami chromowanymi lub z tworzywa sztucznego
[7] okleiny dekoracyjne: kolor srebrny, karbon oraz 4 wzory drewnopodobne (na zdjęciu od lewej)

Bramy do garaży zbiorczych

Bramy do garaży zbiorczych

Najbardziej charakterystyczne cechy bram do garaży zbiorczych to niezawodność, bezpieczeństwo działania i wyjątkowo cicha praca, nawet przy dużej częstotliwości używania. Ta praktycznie niewymagająca konserwacji konstrukcja bramy jest wyposażona w niezużywający się mechanizm przeciwwagi, dzięki czemu otwiera się i zamyka płynnie, cicho i bezpiecznie. Wiele wariantów wypełnienia, np. z blachy perforowanej lub pełnej oraz możliwość indywidualnej aranżacji wyglądu bramy przez odbiorcę sprawiają, że bramę można optymalnie wkomponować w projektowany lub istniejący wygląd elewacji budynku.

Bramy, które pracują cicho, płynnie
i nie wymagają konserwacji Najbardziej charakterystyczne cechy bram do garaży zbiorczych to optymalna ekonomiczność, niezawodne bezpieczeństwo działania i ekstremalnie cicha praca, nawet przy dużej częstotliwości używania. Ta rzadko wymagająca konserwacji konstrukcja bramy otwiera się i zamyka płynnie, cicho i bezpiecznie.

Ilość miejsc parkingowych
Na maks. 100 miejsc parkingowych i maks. 300 cykli bramy (otwieranie / zamykanie) dziennie z napędem SupraMatic HT. Do garaży na większą ilość miejsc parkingowych lub w przypadku większej ilości cykli uruchomień bramy zalecamy napęd ITO 400 FU.

Zestawienie korzyści

- Spokojna, bardzo cicha praca bramy
- Brama i napęd badane jako całość, gwarantowana długotrwała, oszczędna eksploatacja, bezpieczeństwo obsługi i niskie koszty eksploatacji
- Konstrukcja przeznaczona na min. 250 000 cykli bramy
- Zajmuje mało miejsca pod nadprożem, idealna do ciasnych garaży
- Płyta bramy ocynkowana, malowana proszkowo w kolorze RAL 9006, w 16 kolorach preferowanych i w ponad 200 kolorach z palety RAL dostępnych na zapytanie
- Dostępne także z drzwiami przejściowymi i drzwiami bocznymi
- Taki sam wygląd bramy uchylnej ET 500 i bramy przesuwnej ST 500


Brama uchylna ET 500 Wyposażona w niezużywający się mechanizm przeciwwagi
Brama ET 500

Zakup bramy ET 500 firmy Hörmann do garaży zbiorczych to decyzja na całe życie. Wybór związany z bezpieczeństwem, trwałością użytkowania i niskimi kosztami konserwacji.


Konserwacja bramy ET 500

[1] Brak wychylania się skrzydła bramy poza otwór - w przypadku montażu za otworem - w przypadku montażu z ramą ościeżnicy [2] Wąska konstrukcja ościeżnicy - Niewielka głębokość ościeżnicy, 450 mm (ET 500 L) lub maks. 400 mm (ET 500 S) pozwala wykorzystać miejsce bezpośrednio obok bramy na parkowanie samochodu. [2] Kompaktowe wymiary montażowe - Wymagana wysokość nadproża: tylko 100 mm w połączeniu z napędem SupraMatic HT, tylko 120 mm w połączeniu z napędem ITO 400 FU - Wymagane miejsce na mocowanie boczne: tylko 140 mm (ET 500 L) lub 250 mm (ET 500 S) - Minimalna głębokość zabudowy gwarantująca więcej miejsca pod stropem [3] Wytrzymała konstrukcja - Wysoka jakość produktu gwarantuje jego ekonomiczność - Konstrukcja przeznaczona na min. 250 000 cykli bramy - Praktycznie nie wymaga konserwacji dzięki mechanizmowi przeciwwagi bez elementów podlegających zużyciu [3] Cicha praca - Ciche otwieranie i zamykanie bramy - Precyzyjne prowadzenie rolek w prowadnicy eliminuje drgania płyty [3] Wzorowe bezpieczeństwo - Podwójne liny zapobiegają opadnięciu płyty bramy - Zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem dłoni na dolnych i bocznych krawędziach między płytą bramy a ścianą budynku - Specjalny kształt profilu przypodłogowego z EPDM optymalnie zabezpiecza krawędź zamykającą [3] Fotokomórka zintegrowana z ościeżnicą - Fabrycznie zamontowana 2-żyłowa fotokomórka jednokierunkowa z fabrycznie poprowadzonym przewodem do łatwego podłączenia do napędu

W naszej ofercie posiadamy dużo więcej modeli bram do garaży zbiorczych. Zachęcamy do kontaktu.

Boczna brama segmentowa

Boczna brama segmentowa

Zastosowanie w garażu bocznej bramy segmentowej ma wiele zalet: 1. Dużo wolnego miejsca pod stropem garażu Brama HST otwiera się na bok i strop garażu może być wykorzystany w nieograniczonym stopniu, na przykład do przechowywania deski surfingowej. Ten typ konstrukcji powoduje, że boczna brama segmentowa może być stosowana również w trudnych sytuacjach montażowych, np. w garażach ze skośnym dachem. 2. Szybki i wygodny dostęp do garażu Boczna brama segmentowa dzięki możliwości częściowego otwarcia (funkcji drzwi przejściowych), ułatwia użytkownikom dostęp do garażu. Oznacza to, że bez względu na to, czy brama jest otwierana ręcznie, czy za pomocą napędu elektrycznego, możliwe jest otwarcie bramy tylko w nieweilkim stopniu. Jest to praktyczne rozwiązanie, które zapewnia szybki i wygodny dostęp do garażu. Dzięki temu wystawienie roweru z garażu to tylko kwestia chwili. Szczegółowe informacje podano w prospekcie obok. Oczywiście indywidualną poradą służą także partnerzy firmy Hörmann.

Tłoczenie bram bocznych

Przetłoczenia M

Woodgrain
kolor biały RAL 9016
15 kolorów preferowanych

Sandgrain NOWOŚĆ
kolor biały RAL 9016
3 kolory preferowane

Silkgrain NOWOŚĆ
kolor biały RAL 9016
15 kolorów preferowanych

Decograin
Golden Oak, Dark Oak,
Titan Metallic CH 703

Wymiary maks.
Szerokość 6500 mm
Wysokość 3000 mm

Przetłoczenia L

Sandgrain NOWOŚĆ
kolor biały RAL 9016
3 kolory preferowane

Silkgrain NOWOŚĆ
kolor biały RAL 9016
15 kolorów preferowanych

Decograin
Golden Oak, Dark Oak,
Titan Metallic CH 703

Wymiary maks.
Szerokość 6500 mm
Wysokość 3000 mm

Kasetony

Woodgrain
kolor biały RAL 9016
15 kolorów preferowanych

Decograin
Golden Oak, Dark Oak

Wymiary maks.
Szerokość 6500 mm
Wysokość 3000 mm

15 niedrogich kolorów preferowanych Ocieplane boczne bramy segmentowe są dostępne w wersji standardowej w kolorze białym RAL 9016, dodatkowo w 15 niedrogich kolorach preferowanych. Nowa powierzchnia Sandgrain jest oferowana w 3 kolorach preferowanych*. Powierzchnie są optymalnie zabezpieczone przed korozją. Ocynkowany ogniowo materiał i trwała obustronna poliestrowa powłoka gruntująca powodują, że woda deszczowa spływa tworząc krople. Taka powłoka w znacznym stopniu eliminuje powstawanie smug i osadów na powierzchni. Powierzchnie Decograin Powierzchnia Decograin jest dostępna w dwóch naturalnych okleinach drewnopodobnych oraz w antracytowej okleinie z efektem metalicznym. Wytłaczana struktura wiernie oddaje charakter drewna. Stalowe segmenty wykonano z zewnętrznej strony z odpornej na działanie promieni UV okleiny foliowej z tworzywa sztucznego ? to specjalne zabezpieczenie powierzchni pozwala długo utrzymać ładny wygląd bramy.

Kolorystyka Hormann

Więcej informacji u naszych sprzedawców.

Promocje DW DOMEL

DW DOMEL - OKNA DRZWI BRAMY

DW DOMEL to jedna z największych specjalistycznych firm zajmujących się sprzedażą drzwi, okien, bram garażowych oraz akcesoriów związanych z w/w produktami stolarki otworowej. Historia naszej firmy sięga roku 2004. Od początku swojej działalności sukcesywnie dostosowujemy się do często zmieniających się standardów i potrzeb z zakresu marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, doradztwa oraz serwisu. W ciągu ostatnich lat działalności jako DW DOMEL osiągnęliśmy stałą pozycję na rynku dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami drzwi, okien oraz bram garażowych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm takich jak: PORTA, DRE, DELTA, CENTURION, HORMANN i wiele innych posiadających w swoim asortymencie najwyższej klasy produkty. Bardzo zależy nam, żeby nasze produkty spełniały wszystkie wymogi klientów, co za tym idzie- posiadamy bardzo szeroki asortyment drzwi, okien, oraz bram garażowych. Każdy klient- zarówno indywidualny jak i instytucjonalny zawsze znajdzie coś co go zainteresuje.