Okna, drzwi, bramy, panele, Łomża - dwdomel.pl
Wyprzedaż drzwi wewnętrznych

WYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI

SKRZYDŁO + OŚCIEŻNICA JUŻ OD 100 ZŁ ZA KOMPLET

Sprawdź ofertę wyprzedażową w najbliższym salonie sprzedaży

Fachowe doradztwo

Fachowe doradztwo

Naszym celem jest rzetelna obsługa klienta na każdym etapie zakupów.


Współpracujemy z najlepszymi producentami okien, drzwi, bram i napędów do bram oraz oferujemy je Państwu w dobrych cenach. Nasze salony sprzedaży mają zaplecze magazynowe i pozwalają sprawnie obsługiwać klientów detalicznych i hurtowych.

Profesjonalna obsługa

Profesjonalna obsługa

Zapewniamy naszym klientom przyjazną atmosferę w trakcie współpracy


Wiemy doskonale jak istotne jest aby decyzje o zakupach stanowiących wizytówkę Państwa domu bądź firmy były trafne. Dlatego nasze produkty są bezpieczne i solidne, energooszczędne i estetyczne. Na wstępie proponujemy Państwu filiżankę dobrej kawy lub herbaty i zapraszamy do rozmowy, której celem jest ustalenie Państwa preferencji. Rozmiawiamy i prezentujemy nasz asortyment.

Autoryzowany montaż

Autoryzowany montaż

Pamiętaj - zawsze wybieraj profesjonalną grupę montażową.


Tylko dzięki właściwemu montażowi możemy czuć pełną satysfakcję z zakupionego towaru. Do naszej dyspozycji posiadamy autoryzowane grupy montażowe które specjalizują się w montażach drzwi wejściowych, drzwi wewnętrznych, okien i bram garażowych. Jako firma z doświadczeniem możemy stwierdzić jedno - osiągnięcie właściwego efektu montażu wymaga wieloletniej praktyki.

Niskie ceny

Przystępne ceny

Wysoka jakość w przystępnej cenie


Dobrze wiemy że dla każdego z nas liczy się niska cena produktu którego poszukujemy. Jako lider w regionie - jesteśmy w stanie zaproponować najniższe ceny dla poszczególnych produktów jakie posiadamy w swojej ofercie. Wystarczy zapytać o konkretny model a my przygotujemy wycenę z której na pewno będą Państwo zadowoleni.

Drodzy Państwo,

Nasze lokale są czynne, ale obliczu zaistniałej sytuacji pracujemy za zamknietymi drzwiami. Wciąż możecie Państwo kontaktować się z nami telefonicznie, lub poprzez e-mail i facebook, do czego serdecznie zachęcamy.

Zapewniamy, że kontyuujemy prace nad ropoczetymi zleceniami bez zakłóceń. Dołożymy wszelkich starań, by mimo utrudnień pomóc Państwu w decyzjach związanych z wyborem okien i drzwi. Jesteśmy przygotowani do pracy: mamy wersje cyfrowe naszych katalogów, zdjęcia naszych realizacji i komputery, na których sporządzimy dla Państwa oferty. Nasze ekipy montażowe wciąż pracują - o ile spełnione są pewne środki ostrożności na budowie.

Podejmujemy tę decyzję ze względu na bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Życzymy dużo zdrowia i spokoju.
Z wyrazami szacunku,
Zespół DW DOMEL

DZIAŁ LOGISTYKI I MONTAŻU: 696495153 DZIAŁ SERWISU: 696495155

NASZA OFERTA


OKNA

DRZWI WEWNĘTRZNE

DRZWI ZEWNĘTRZNE

BRAMY GARAŻOWE

ROLETY

PANELE PODŁOGOWE

OKNO 1410x1410

OKNO 1410x1410

stan: NOWE

700.00 ZŁ 0.00 ZŁ
DRZWI BALKONOWE 825x2320

DRZWI BALKONOWE 825x2320

stan: NOWE

700.00 ZŁ 0.00 ZŁ
Wyprzedaż drzwi
DRE ELSA A.5

DRE ELSA A.5

stan: NOWE

700.00 ZŁ 1065.00 ZŁ
DRE ELSA A

DRE ELSA A

stan: NOWE

700.00 ZŁ 1067.00 ZŁ
DRE ELSA A.2

DRE ELSA A.2

stan: NOWE

700.00 ZŁ 1067.00 ZŁ
DRE ELSA A.5

DRE ELSA A.5

stan: NOWE

750.00 ZŁ 1118.00 ZŁ

EKSPERT RADZI...


POPULARNE WPISY


RODO - Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych


Polityka prywatności DW DOMEL

Szanowni Państwo,


Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, określane jako „RODO” (ang.GDPR) lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”. Ma to na celu zapewnienie ochrony danych osobowych osób fizycznych.

Referencje

Logo firmy z referencji

Diecezja Łomżyńska

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę DW DOMEL Elżbieta Zabielska z siedzibą w Łomży przy ul. Meblowej 35. Nasza współpraca trwa już kilka lat i za każdym razem jesteśmy w pełni zadowoleni z efektów jakie razem możemy osiągnąć.

Podstawą kontaktów z Firmą DW DOMEL Elżbieta Zabielska jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem pracowników we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby klienta. Usługi świadczone są zawsze w taki sposób, że jesteśmy zadowoleni. Firma DW DOMEL Elżbieta Zabielska zawsze terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowej staranności wywiązuje się z zawartych umów na dostarczenie oraz montaż stolarki budowlanej. Dzięki temu Firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą polecić ją jako sprawdzonego Partnera.

Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez DW DOMEL szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera we współpracy.

Ks. mgr Dariusz Dąbrowski, www.diecezja.lomza.pl

Zobacz Zobacz rekomendacje DW DOMEL
Logo firmy z referencji

Archiwum Państwowe w Białymstoku

Do wyboru firmy DW DOMEL Elżbieta Zabielska spośród tak szerokiego zakresu firm o podobnym charakterze działalności, skoniły nas nie tylko względy praktyczne jak oferowana przez DW DOMEL wysoka jakość usług, ale co ważniejsze, szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta, miła oraz kompetentna obsługa, profesjonalizm oraz rzetelność kadry pracowniczej. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę Firmy.

Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez DW DOMEL szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy.

mgr Danuta Bzura, www.bialystok.ap.gov.pl

Zobacz Zobacz rekomendacje DW DOMEL

NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI

Zachęcamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych! Dzięki temu nie ominie Cię żadna promocja, czy wyprzedaż. Dzięki nam będziesz na bieżąco z ciągle zmieniającymi się trendami w budownictwie, wykańczaniu wnętrz oraz nowościami wprowadzanymi przez producentów stolarki.

Polub nasze profile na facebook, instagram linkedin i zaobserwuj na Google+. Dzięki temu pomożesz nam budować wizerunek firmy, a Twoja ocena jest dla nas bezcenna.


DW DOMEL - OKNA DRZWI BRAMY

DW DOMEL to jedna z największych specjalistycznych firm zajmujących się sprzedażą drzwi, okien, bram garażowych oraz akcesoriów związanych z w/w produktami stolarki otworowej. Historia naszej firmy sięga roku 2004. Od początku swojej działalności sukcesywnie dostosowujemy się do często zmieniających się standardów i potrzeb z zakresu marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, doradztwa oraz serwisu. W ciągu ostatnich lat działalności jako DW DOMEL osiągnęliśmy stałą pozycję na rynku dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami drzwi, okien oraz bram garażowych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm takich jak: PORTA, DRE, DELTA, CENTURION, HORMANN i wiele innych posiadających w swoim asortymencie najwyższej klasy produkty. Bardzo zależy nam, żeby nasze produkty spełniały wszystkie wymogi klientów, co za tym idzie- posiadamy bardzo szeroki asortyment drzwi, okien, oraz bram garażowych. Każdy klient- zarówno indywidualny jak i instytucjonalny zawsze znajdzie coś co go zainteresuje.

DW DOMEL Copyright © 2017 DW DOMEL. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.