DRZWI OD RĘKI
Logo DRE DRE ESTRA 5, 70 PRAWE, BIAŁY MAT, ZAMEK WC, PODCIĘCIE WENTYLACYJNE

DRE ESTRA 5, 70 PRAWE, BIAŁY MAT, ZAMEK WC, PODCIĘCIE WENTYLACYJNE

OPIS PRODUKTU

Drzwi DRE Estra 5, prawe, rozmiar 70 w kolorze Biały Mat, zamek WC — Drzwi zbudowane w oparciu o ramę składającą się z dwóch poziomych i pionowych ramiaków z wypełnieniem w postaci wewnętrznych paneli, płycin lub szyb. Wykonane z płyt drewnopochodnych. Szerokość ramiaka pionowego 160 mm.

CENA KATALOGOWA
867,15 zł

705,00 zł netto + 23% VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 841,32 zł

Zapytaj o ten produkt

ZOBACZ INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU

KATEGORIE: Drzwi łazienkowe

INFORMACJE O PRODUKCIE

Logo producenta

Znajdujące się w szerokiej ofercie DRE drzwi ramowe Estra to propozycja dla klientów ceniących surowy, elegancki wygląd skrzydeł wewnętrznych. Nienaganna estetyka to główna cecha wyróżniająca modele z tej serii. Zastosowaliśmy w nich płyciny płaskie pozbawione frezów dekoracyjnych, dzięki czemu produkt jest uniwersalny i świetnie komponuje się z wieloma aranżacjami.

W przypadku drzwi Estra dostępnych jest kilka rodzajów oklein, którymi można wykończyć ich powierzchnię. Nie bez znaczenia są też kwestie wytrzymałości skrzydła. Postawiliśmy na konstrukcję ramową, wykorzystując do produkcji wysokiej jakości płyty drewnopochodne. Charakterystyka modelu pozwala na zastosowanie w nim jednego, dwóch lub nawet trzech przeszkleń o wybranym stopniu przepuszczalności światła. Asortyment obejmuje zarówno wersję przylgowe, jak i bezprzylgowe. 

 

Akcesoria do produktu

Wybór drzwi wejściowych do mieszkania różni się od wyboru produktu do domu prywatnego. Zależy to od różnych kwestii, takich jak powierzchnia zamieszkania, położenie drzwi, parametry techniczne, obecność/brak zabezpieczeń. Wybierając spośród wielu modeli z naszej oferty, zwróć uwagę na parametry takie jak wymiary, bezpieczeństwo, izolacja cieplna i akustyczna oraz design, aby dokonać zakupu, który jest zgodny ze wszystkimi wymaganiami.

Nasza niesamowicie zróżnicowana oferta wzorów oraz kolorystyki pozwoli zrealizować najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów względem aranżacji. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszej ofercie idealnie dopasowane drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne.

Napisz do nas jeżeli masz pytanie w sprawie tego produktu

Zgadzam się na kontakt telefoniczny / mailowy dotyczący mojego pytania