DRZWI OD RĘKI
Logo DRE DRE NESTOR 10, 80 PRAWE, BIAŁY MAT, ZAMEK WC, PODCIĘCIE WENTYLACYJNE

DRE NESTOR 10, 80 PRAWE, BIAŁY MAT, ZAMEK WC, PODCIĘCIE WENTYLACYJNE

OPIS PRODUKTU

Drzwi DRE Nestor 10, prawe, rozmiar 80 w kolorze Biały Mat, zamek WC — Skrzydła ramowe wykonane są w całości z płyty drewnopochodnej. Grubość ramiaków pionowych wynosi 40 mm, a szerokość wynosi 160 mm, co zapewnia trwałą konstrukcję skrzydła drzwiowego. W drzwiach zastosowano szybę MAT DRE o grubości 4 mm oraz płyciny profilowane HDF gr 19mm.

CENA KATALOGOWA
1038,12 zł

844,00 zł netto + 23% VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1007,37 zł

Zapytaj o ten produkt

ZOBACZ INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU

KATEGORIE: Drzwi łazienkowe

INFORMACJE O PRODUKCIE

Logo producenta

Klasyczne wnętrza nadal są bardzo popularne wśród właścicieli domów czy mieszkań. Pod kątem aranżacji należy dobierać m.in. elementy stolarki otworowej. Drzwi ramowe Nestor to propozycja DRE dla klientów poszukujących stylowych skrzydeł wewnątrzlokalowych. Elegancki wygląd w połączeniu z wieloma możliwościami w zakresie charakterystyki wypełnienia sprawiają, że łatwo można dopasować konkretny model do danego pomieszczenia. Niewątpliwym atutem produktów z tej serii jest ich przystępna cena.

Dostępne w szerokim asortymencie DRE drzwi Nestor mogą być wykończone z użyciem różnych kolorów oklein. Na powierzchnię tego typu skrzydeł ramowych nanosimy specjalną powłokę wytrzymałego materiału, który ułatwia utrzymanie jej w czystości. Warto też wspomnieć, że proponowane modele zachowują swój pierwotny wygląd nawet po wielu latach eksploatacji.

Akcesoria do produktu

Wybór drzwi wejściowych do mieszkania różni się od wyboru produktu do domu prywatnego. Zależy to od różnych kwestii, takich jak powierzchnia zamieszkania, położenie drzwi, parametry techniczne, obecność/brak zabezpieczeń. Wybierając spośród wielu modeli z naszej oferty, zwróć uwagę na parametry takie jak wymiary, bezpieczeństwo, izolacja cieplna i akustyczna oraz design, aby dokonać zakupu, który jest zgodny ze wszystkimi wymaganiami.

Nasza niesamowicie zróżnicowana oferta wzorów oraz kolorystyki pozwoli zrealizować najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów względem aranżacji. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszej ofercie idealnie dopasowane drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne.

Napisz do nas jeżeli masz pytanie w sprawie tego produktu

Zgadzam się na kontakt telefoniczny / mailowy dotyczący mojego pytania