DRZWI OD RĘKI
Logo DRE DRE OŚC. REG. 280-300, 80 LEWA, BIAŁA MAT

DRE OŚC. REG. 280-300, 80 LEWA, BIAŁA MAT

OPIS PRODUKTU

DRE OŚCIEŻNICA REGULOWANA Z KĄTOWNIKIEM T80. ZAKRES REGULACJI 280-300 mm. LEWA, BIAŁA MAT.

CENA KATALOGOWA
717,09 zł

583,00 zł netto + 23% VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 744,15 zł

Zapytaj o ten produkt

ZOBACZ INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU

KATEGORIE:

INFORMACJE O PRODUKCIE

Logo producenta

Ościeżnica regulowana z kątownikiem T80 wyposażona jest w kątowniki z małymi promieniami zaokrąglenia profilu poprzecznego. Wykonana jest z wysokogatunkowej płyty drewnopochodnej. Od strony ekspozycyjnej pokryta jest w całości drewnopodobną folią dekoracyjną DRE-Cell Decor, folią 3D, laminatem CPL gr. 0,15 - 0,2 mm lub jest malowana  Jej konstrukcja pozwala na zastosowanie do ścian o grubości od 75 - 320 mm

Akcesoria do produktu

Wybór drzwi wejściowych do mieszkania różni się od wyboru produktu do domu prywatnego. Zależy to od różnych kwestii, takich jak powierzchnia zamieszkania, położenie drzwi, parametry techniczne, obecność/brak zabezpieczeń. Wybierając spośród wielu modeli z naszej oferty, zwróć uwagę na parametry takie jak wymiary, bezpieczeństwo, izolacja cieplna i akustyczna oraz design, aby dokonać zakupu, który jest zgodny ze wszystkimi wymaganiami.

Nasza niesamowicie zróżnicowana oferta wzorów oraz kolorystyki pozwoli zrealizować najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów względem aranżacji. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszej ofercie idealnie dopasowane drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne.

Napisz do nas jeżeli masz pytanie w sprawie tego produktu

Zgadzam się na kontakt telefoniczny / mailowy dotyczący mojego pytania