DRZWI OD RĘKI
Logo DRE DRE SARA ECO 2, 80 LEWE, PRZYLGOWE

DRE SARA ECO 2, 80 LEWE, PRZYLGOWE

OPIS PRODUKTU

Drzwi Sara Eco 2, 80, lewe, przylgowe - innowacyjne rozwiązanie pozwalające na kreatywne projektowanie wnętrz, z wykorzystaniem niewidocznych drzwi, dające możliwość wykończenia powierzchni skrzydła w kolorach ścian. Skrzydło posiada otwory na zawiasy ukryte ( zawiasy, są przy ościeżnicy).

CENA KATALOGOWA
640,83 zł

521,00 zł netto + 23% VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 622,38 zł

Zapytaj o ten produkt

ZOBACZ INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU

KATEGORIE: Drzwi pokojowe , Drzwi do garderoby

INFORMACJE O PRODUKCIE

Logo producenta

Ościeżnica aluminiowa, po zamontowaniu niewidoczna, wmurowana w ościeże lub obrobiona płytami gipsowo-kartonowymi. Po obróbce murarskiej widoczny jedynie jest wrąb ościeżnicy, przygotowany do malowania, np. w kolorze ścian.

Szerokie płaszczyzny skrzydła zagruntowane i przygotowane do malowania lub tapetowania z krawędziami skrzydła z oklejonym obrzeżem umozliwiającym jego pomalowanie. Malowanie nalezy wykonać samodzielnie lub dekory malowane.

Drzwi ukryte - otwierane na zewnątrz

Zamek - magnetyczny oszczędnościowy

Zawiasy - 3x zawias chowany ISTAR

Wymagane wymiary otworu montażowego: 900 mm x 2080

Akcesoria do produktu

Wybór drzwi wejściowych do mieszkania różni się od wyboru produktu do domu prywatnego. Zależy to od różnych kwestii, takich jak powierzchnia zamieszkania, położenie drzwi, parametry techniczne, obecność/brak zabezpieczeń. Wybierając spośród wielu modeli z naszej oferty, zwróć uwagę na parametry takie jak wymiary, bezpieczeństwo, izolacja cieplna i akustyczna oraz design, aby dokonać zakupu, który jest zgodny ze wszystkimi wymaganiami.

Nasza niesamowicie zróżnicowana oferta wzorów oraz kolorystyki pozwoli zrealizować najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów względem aranżacji. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszej ofercie idealnie dopasowane drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne.

Napisz do nas jeżeli masz pytanie w sprawie tego produktu

Zgadzam się na kontakt telefoniczny / mailowy dotyczący mojego pytania