DRZWI OD RĘKI
Logo METALBUD KLAMKA MONDO wyłącznie przy zakupie skrzydła Nestor

KLAMKA MONDO wyłącznie przy zakupie skrzydła Nestor

OPIS PRODUKTU

Klamka drzwiowa Mondo to nowoczesna, masywna klamka, która posiada bardzo wygodną rękojeść. Jest ona wykonana z wysokiej jakości metalu - stop cynku i aluminium, dzięki czemu jest bardzo solidna i trwała.
CENA KATALOGOWA
0,62 zł

0,50 zł netto + 23% VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 0 zł

Zapytaj o ten produkt

ZOBACZ INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU

KLAMKA WEGA wyłącznie przy zakupie skrzydła Nestor


ROZETA MONDO KLUCZ wyłącznie przy zakupie skrzydła Nestor


ROZETA MONDO WC wyłącznie przy zakupie skrzydła Nestor


KATEGORIE:

INFORMACJE O PRODUKCIE

Logo producenta

Model dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych. Klamka posiada sprężynę powrotną, dzięki czemu po naciśnięciu samoczynnie wraca do pozycji właściwej, czyli poziomej. Podwójny docisk imbusowy ułatwia i stabilizuje montaż klamki oraz ma wpływ na długi czas eksploatacji produktu. Klamki montuje się za pomocą śrub przelotowych lub wkrętów. Montaż jest bardzo prosty i intuicyjny, dzięki czemu można ją zamontować samemu - oszczędzisz w ten sposób na kosztach ekipy montażowej.

W zestawie:

- komplet klamek (2szt - prawa i lewa) do jednych drzwi
- komplet szyldów dolnych do klamki do jednych drzwi do wyboru (klucz, wkładka, blokada WC)
- elementy montażowe
- fabryczne opakowanie

Akcesoria do produktu

Wybór drzwi wejściowych do mieszkania różni się od wyboru produktu do domu prywatnego. Zależy to od różnych kwestii, takich jak powierzchnia zamieszkania, położenie drzwi, parametry techniczne, obecność/brak zabezpieczeń. Wybierając spośród wielu modeli z naszej oferty, zwróć uwagę na parametry takie jak wymiary, bezpieczeństwo, izolacja cieplna i akustyczna oraz design, aby dokonać zakupu, który jest zgodny ze wszystkimi wymaganiami.

Nasza niesamowicie zróżnicowana oferta wzorów oraz kolorystyki pozwoli zrealizować najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów względem aranżacji. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszej ofercie idealnie dopasowane drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne.

Napisz do nas jeżeli masz pytanie w sprawie tego produktu

Zgadzam się na kontakt telefoniczny / mailowy dotyczący mojego pytania