DRZWI OD RĘKI
Logo PORTA PORTA HIDE, 80 LEWE, ODWROTNA PRZYLGA, PLASTER MIODU

PORTA HIDE, 80 LEWE, ODWROTNA PRZYLGA, PLASTER MIODU

OPIS PRODUKTU

Skrzydło PORTA HIDE 80 LEWA ( odwrotna przylga, wypełnienie - plaster miodu, farba podkładowa, 2 zawiasy ). Drzwi, które idealnie stapiają się ze ścianą to nowoczesne rozwiązanie i ciekawy sposób na kreowanie przestrzeni na własnych zasadach.
CENA KATALOGOWA
794.58 zł

646,00 zł netto + 23% VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 794,58 zł

Zapytaj o ten produkt

ZOBACZ INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU

KATEGORIE: Drzwi pokojowe , Drzwi do garderoby

INFORMACJE O PRODUKCIE

Logo producenta

Wybierając gładkie skrzydło drzwiowe do samodzielnego pomalowania, wytapetowania lub wykończenia innego rodzaju pokryciem, zyskujesz jedyne w swoim rodzaju drzwi, które doskonale wpasują się w charakter wnętrza.

W drzwiach PORTA HIDE widoczne jest tylko skrzydło – ościeżnica i zawiasy są całkowicie schowane w ścianie, dzięki czemu tworzą z nią jednolitą powierzchnię. Pokrywając oba elementy takim samym kolorem farby czy też tapetą, a nawet panelami ściennymi lub mikrocementem sprawisz, że wejście będzie niemal niewidoczne. Jedynymi elementami, które pozostaną dostrzegalne są klamka i bardzo cienka szczelina okalająca skrzydło. Drzwi ukryte to idealne uzupełnienie wnętrza urządzonego w duchu minimalizmu i oszczędnego w formie wystroju pomieszczenia. W nowoczesnych mieszkaniach i domach drzwi ukryte zlicowane ze ścianą cieszą się dużym zainteresowaniem. Z powodzeniem wykorzystasz je również w innych stylach, otwierając zupełnie nowe perspektywy w aranżacji wnętrz.

Akcesoria do produktu

Wybór drzwi wejściowych do mieszkania różni się od wyboru produktu do domu prywatnego. Zależy to od różnych kwestii, takich jak powierzchnia zamieszkania, położenie drzwi, parametry techniczne, obecność/brak zabezpieczeń. Wybierając spośród wielu modeli z naszej oferty, zwróć uwagę na parametry takie jak wymiary, bezpieczeństwo, izolacja cieplna i akustyczna oraz design, aby dokonać zakupu, który jest zgodny ze wszystkimi wymaganiami.

Nasza niesamowicie zróżnicowana oferta wzorów oraz kolorystyki pozwoli zrealizować najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów względem aranżacji. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszej ofercie idealnie dopasowane drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne.

Napisz do nas jeżeli masz pytanie w sprawie tego produktu

Zgadzam się na kontakt telefoniczny / mailowy dotyczący mojego pytania