DRZWI OD RĘKI
Logo WIKED WIKĘD PROTECT 1, 80N PRAWE, ANTRACYT GŁADKI

WIKĘD PROTECT 1, 80N PRAWE, ANTRACYT GŁADKI

OPIS PRODUKTU

PROTECT to kolekcja drzwi dla osób ceniących ciszę, komfort i bezpieczeństwo. Linia PROTECT jest dedykowana jako drzwi wejściowe do mieszkań, doskonale sprawdzą się jako drzwi wewnątrz domu - do garażu, kotłowni itp.

CENA KATALOGOWA

zł netto + 23% VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 0 zł

Zapytaj o ten produkt

KATEGORIE:

INFORMACJE O PRODUKCIE

Logo producenta

Drzwi PROTECT występują w 4 opcjach: Akustycznej (43dB), Akustycznej i Antywłamaniowej (43dB, RC3), Akustycznej i Przeciwpożarowej (43dB, EI30) z opcjonalną dymoszczelnością (Sm) oraz najwyższej konfiguracji, czyli Przeciwpożarowej, Antywłamaniowej i Akustycznej (EI30, RC3, 43dB) z opcjonalną dymoszczelnością (Sm).

Drzwi PROTECT występują wyłącznie w zestawie ze wzmocnioną ościeżnicą stalową "11”. Oferują kilkanaście kolorów oklein w standardzie. Drzwi PROTECT doskonale sprawdzą się także jako drzwi inwestycyjne - dzięki różnorodnym opcjom pozwalają na konfigurację dostosowaną do aktualnych przepisów prawnych.

Wymiary montażowe dla WIKĘD PROTECT 1

Rodzaj ościeżnicyRozmiarSzerokość (S⁰)Wysokość (H⁰)
Ościeżnica stalowa 11901043 mm2082 mm
Ościeżnica stalowa 1180N893 mm2082 mm
Ościeżnica stalowa 1180943 mm2082 mm
Ościeżnica stalowa 1190N993 mm2082 mm
Ościeżnica stalowa 111001143 mm2082 mm

Akcesoria do produktu

Wybór drzwi wejściowych do mieszkania różni się od wyboru produktu do domu prywatnego. Zależy to od różnych kwestii, takich jak powierzchnia zamieszkania, położenie drzwi, parametry techniczne, obecność/brak zabezpieczeń. Wybierając spośród wielu modeli z naszej oferty, zwróć uwagę na parametry takie jak wymiary, bezpieczeństwo, izolacja cieplna i akustyczna oraz design, aby dokonać zakupu, który jest zgodny ze wszystkimi wymaganiami.

Nasza niesamowicie zróżnicowana oferta wzorów oraz kolorystyki pozwoli zrealizować najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów względem aranżacji. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszej ofercie idealnie dopasowane drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne.

Napisz do nas jeżeli masz pytanie w sprawie tego produktu

Zgadzam się na kontakt telefoniczny / mailowy dotyczący mojego pytania