DRZWI OD RĘKI
Logo WIKED WKŁADKO-GAŁKA ZEWNĘTRZNA DO PREMIUM, BLACK

WKŁADKO-GAŁKA ZEWNĘTRZNA DO PREMIUM, BLACK

OPIS PRODUKTU

Jednym z najważniejszych elementów funkcyjnych, ale też ozdobnych drzwi są ich okucia. Wkładka dedykowana serii WIKĘD PREMIUM
CENA KATALOGOWA
282,9 zł

230,00 zł netto + 23% VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 282,9 zł

Zapytaj o ten produkt

ZOBACZ INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU

KATEGORIE:

INFORMACJE O PRODUKCIE

Logo producenta

To najpopularniejsze rozwiązanie wśród wkładek o podwyższonej odporności na włamanie. Produkty są wykonane z trwałego materiału, jakim jest mosiądz. Dodatkowo, kołki bębenka utwardzone zostały powłoką niklową, natomiast kołki obudowy wykonano z mosiądzu i stali. Posiadają specjalną, sześciozastawkową konstrukcję, która wpływa na jakość produktu i poziom bezpieczeństwa.

Wymiary montażowe dla WKŁADKO-GAŁKA ZEWNĘTRZNA DO PREMIUM

Rodzaj ościeżnicyRozmiarSzerokość (S⁰)Wysokość (H⁰)

Akcesoria do produktu

Wybór drzwi wejściowych do mieszkania różni się od wyboru produktu do domu prywatnego. Zależy to od różnych kwestii, takich jak powierzchnia zamieszkania, położenie drzwi, parametry techniczne, obecność/brak zabezpieczeń. Wybierając spośród wielu modeli z naszej oferty, zwróć uwagę na parametry takie jak wymiary, bezpieczeństwo, izolacja cieplna i akustyczna oraz design, aby dokonać zakupu, który jest zgodny ze wszystkimi wymaganiami.

Nasza niesamowicie zróżnicowana oferta wzorów oraz kolorystyki pozwoli zrealizować najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów względem aranżacji. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszej ofercie idealnie dopasowane drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne.

Napisz do nas jeżeli masz pytanie w sprawie tego produktu

Zgadzam się na kontakt telefoniczny / mailowy dotyczący mojego pytania