DW DOMEL - HURTOWNIA DRZWI I BRAM
>SKONTAKTUJ SIĘ Z HURTOWNIĄ

HURTOWNIA DRZWI I BRAM DW DOMEL - KONTAKT


DZIAŁ HANDLOWY

Kierownik działu

Mariusz Siok

696 495 151

mariusz.siok@dwdomel.pl

WIKĘD, DELTA

Agnieszka Domitrz

696 491 404

wiked@dwdomel.pl

WIKĘD, DELTA

Zbigniew Zabielski

602 365 417

zbigniew.zabielski@dwdomel.pl

PORTA

Edyta Drozdowska

602 365 309

edyta.drozdowska@dwdomel.pl

DRE, INVADO

Agnieszka Handarowicz

696 491 160

dre@dwdomel.pl

DRE, INVADO

Agnieszka Białecka

530 523 233

agnieszka.bialecka@dwdomel.pl

CENTURION, POL-SKONE, STOLPAW, INTENSO, DOORSY

Marta Kuźmienko

696 491 360

marta.kuzmienko@dwdomel.pl

HORMANN, DOMOFERM

Katarzyna Gromadzka

602 367 474

katarzyna.gromadzka@dwdomel.pl

REGIONALNI KIEROWNICY SPRZEDAŻY

Mariusz Siok

696 495 151

mariusz.siok@dwdomel.pl

Michał Narewski

728 351 700

michal.narewski@dwdomel.pl

Norbert Liszkiewicz

602 368 681

norbert.liszkiewicz@dwdomel.pl

Dariusz Bielski

696 495 154

dariusz.bielski@dwdomel.pl

DZIAŁ INWESTYCJI BUDOWLANYCH

Kierownik działu

Andrzej Wiktorzak

664 093 084

andrzej.wiktorzak@dwdomel.pl

Inwestycje budowlane / wyceny

Katarzyna Gromadzka

602 367 474

katarzyna.gromadzka@dwdomel.pl

Inwestycje budowlane / wyceny

Wojciech Gołębiowski

577 465 324

wojciech.golebiowski@dwdomel.pl

Inwestycje budowlane / wyceny

Marta Kuźmienko

696 491 360

marta.kuzmienko@dwdomel.pl

DZIAŁ LOGISTYKI I FINANSÓW

Kierownik działu

Adam Makowski

602 366 318

adam.makowski@dwdomel.pl

Dział finansowy

Agnieszka Falkowska

733 020 018

agnieszka.falkowska@dwdomel.pl

Dział finansowy

Izabela Pawłowska

530 852 285

izabela.pawlowska@dwdomel.pl

Dział finansowy

Monika Zabielska

602 367 190

monika.zabielska@dwdomel.pl

MAGAZYN / OFERTA WYPRZEDAŻOWA

Kierownik magazynu

Tomasz Pruszko

602 365 560

tomasz.pruszko@dwdomel.pl

Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną jak i mailową. Poniżej przedstawiamy możliwości kontaktu z naszymi pracownikami w biurze oraz mobilnych przedstawicieli handlowych. W razie problemu - zapytania prosimy kierować do kierownika hurtowni. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą katalogową w której znajduje się pełna gama dostępnych u nas produktów. Katalogi znajdujące się w zakładce oferta są dostępne do pobrania. Dzięki nim możecie mieć Państwo dostęp na bieżąco do naszej oferty.

SIEDZIBA FIRMY

DW DOMEL Elżbieta Zabielska
NIP: 718-120-01-88
ul. Meblowa 35, 18-400 Łomża

GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00
sobota: nieczynne

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00
sobota: nieczynne

Wyprzedaż drzwi i bram

Informacje

O firmie

Zainspiruj się

Nasze realizacje

Oferta

Porady eksperta

Promocje DW DOMEL

Pliki do pobrania

Polityka prywatności

Kontakt



Sprzedaż detaliczna

Kontakt telefoniczny

Centrum Obsługi Klienta

86 / 215 59 85

Poniedziałek-piątek, godz. 8:00-16:00. Koszt jak za połączenie lokalne.

kom: 602 368 855

fax: 86 215 59 88

Kontakt mailowy

E-mail

zamowienia@dwdomel.pl

hurtownia@dwdomel.pl

DW DOMEL Elżbieta Zabielska, NIP: 718-120-01-88, Siedziba: 18-400 Łomża, ul. Meblowa 35

DW DOMEL Copyright © 2017 DW DOMEL. Wszystkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.