DW DOMEL - HURTOWNIA DRZWI I BRAM
>NASZA OFERTA

Drzwi dostępne od ręki

DRZWI DOSTĘPNE OD RĘKI


Bardzo dobrze wiemy że wielokrotnie to czas jest najważniejszą składową zdecydowania się na zakup drzwi dla siebie. Aby spełnić ten warunek - zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty stanów magazynowych. Jeżeli zależy Ci na czasie i nie chcesz czekać wielu tygodni na realizację zamówienia - zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

Sprawdź ofertę
Nowoczesne drzwi wewnętrzne

DRZWI WEWNĘTRZNE


W projektowaniu nowoczesnych wnętrz liczy się każdy szczegół. Drzwi stanowią jeden z podstawowych czynników, które budują komfort i wygodę w użytkowaniu mieszkania, dlatego też ważny jest DOBRY WYBÓR, a my jesteśmy od tego, żeby pomóc i doradzić. Przedstawiamy Państwu modele z naszej oferty które cieszą się największą popularnością, a jednocześnie są w przystępnych cenach. Przez wiele lat ciężkiej pracy udało się nam osiągnąć pozycję lidera w sprzedaży stolarki otworowej.

Sprawdź ofertę
Stalowe drzwi wejściowe

DRZWI WEJŚCIOWE


W wyborze drzwi, które dostępne są u nas w skróconych terminach realizacji kierowaliśmy się jakością, estetyką, nowoczesnym designem, a co najważniejsze - przystępną ceną. Modele te są najczęściej wybierane przez naszych klientów. Dlaczego akurat te kolory? Odcienie brązu połączone z szarościami najlepiej pasują zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz i są najczęściej wybierane przez projektantów ze względu na wprowadzanie spokoju i harmonii.

Sprawdź ofertę
Drzwi techniczne

DRZWI TECHNICZNE


Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą drzwi technicznych oraz realizowaniem inewstycji opartych na rozwiązaniach technicznych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą drzwi technicznych dostępnych u nas! Jeżeli masz jakieś pytania - prosimy o kontakt.

Sprawdź ofertę
Bezpieczna brama garażowaa Hormann

BRAMY GARAŻOWE


W naszej ofercie posiadamy bramy garażowe oraz wjazdowe renomowanej marki Hörmann. Eleganckie automatyczne bramy posiadają niezawodne napędy elektroniczne. Kupując bramę otrzymują Państwo wieloletnią gwarancję. Więcej informacji możecie Państwo uzyskać u naszych przedstawicieli oraz doradców handlowych a także na stronie producenta - Hormann.

Sprawdź ofertę

Informacje

O firmie

Zainspiruj się

Nasze realizacje

Oferta

Porady eksperta

Promocje DW DOMEL

Pliki do pobrania

Polityka prywatności

KontaktSprzedaż detaliczna

Kontakt telefoniczny

Centrum Obsługi Klienta

86 / 215 59 85

Poniedziałek-piątek, godz. 8:00-16:00. Koszt jak za połączenie lokalne.

kom: 602 368 855

fax: 86 215 59 88

Kontakt mailowy

E-mail

zamowienia@dwdomel.pl

hurtownia@dwdomel.pl

DW DOMEL Elżbieta Zabielska, NIP: 718-120-01-88, Siedziba: 18-400 Łomża, ul. Meblowa 35

DW DOMEL Copyright © 2017 DW DOMEL. Wszystkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.