PROMOCJA DOMEL - CIEPŁE RAMKI DYSTANSOWE GRATIS - dwdomel.pl

Ciepłe ramki dystansowe w ofercie okien DOMEL GRATISRamki dystansowe i ich rodzaje

Ramki dystansowe to elementy widoczne pomiędzy taflami szkła szyby zespolonej. Są niezbędne przy produkcji szyb zespolonych, tworzą odstęp między szybami. Ramki dystansowe mogą być wyprodukowane z aluminium, ze stali ocynkowanej, ze stali nierdzewnej oraz z tworzywa sztucznego.


Ciepłe ramki dystansowe powstanie

Krawędzie szyb zespolonych są od siebie oddzielone i połączone materiałami o znacznie wyższej przewodności cieplnej. Powstaje w ten sposób mostek cieplny umożliwiający przepływ energii od ciepłej szyby wewnętrznej do zimnej zewnętrznej, czego następstwem może być kondensacja pary wodnej na powierzchni szyby, zwłaszcza w pomieszczeniach o zbyt dużej wilgotności. Aby rozwiązać ten problem rozpoczęto poszukiwania nowych technologii, a także materiałów umożliwiających opracowanie ramki o zmniejszonej przewodności cieplnej. W ten sposób otrzymano nowe rozwiązanie nazywane ?ciepłą ramką?.


Promocja Domel - Ciepła ramka

Właściwości ciepłych ramek dystansowych

Ciepłe ramki do ramki dystansowe międzyszybowe wyprodukowane z tworzywa sztucznego. Najważniejszymi cechami ciepłej ramki jest przewodnictwo cieplne oraz dobra izolacja. Zimą ciepłe ramki zapobiegają wydostawaniu się ciepła, a latem przenikaniu gorącego powietrza do chłodnych pomieszczeń. Dzięki ciepłej ramce uzyskamy zatem maksymalne współczynniki przenikania ciepła (Uw). Okna wyposażone w szyby zespolone z ciepłą ramką są energooszczędne, pozwalają na ograniczenie kosztów ogrzewania oraz spełniają wymogi budowlane i standardy dotyczące domów pasywnych.


Zalety ciepłych ramek przyszybowych

- minimalizują kondensację pary wodnej na brzegach szyb, jednocześnie poprawiając atrakcyjność okien oraz ich trwałość. Wilgoć, która często gromadzi się na listwach przyszybowych prowadzi do powstania pleśni i grzybów;
- łagodzą zjawisko mostków termicznych w oknach, a co za tym idzie zwiększają odczuwalna temperaturę w pobliżu okna;
- redukuje ryzyko związane z samoistnym pękaniem szyb, które może być spowodowane dużą różnicą temperatur na powierzchni szyby.

Wyprzedaż drzwi

DW DOMEL - OKNA DRZWI BRAMY

DW DOMEL to jedna z największych specjalistycznych firm zajmujących się sprzedażą drzwi, okien, bram garażowych oraz akcesoriów związanych z w/w produktami stolarki otworowej. Historia naszej firmy sięga roku 2004. Od początku swojej działalności sukcesywnie dostosowujemy się do często zmieniających się standardów i potrzeb z zakresu marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, doradztwa oraz serwisu. W ciągu ostatnich lat działalności jako DW DOMEL osiągnęliśmy stałą pozycję na rynku dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami drzwi, okien oraz bram garażowych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm takich jak: PORTA, DRE, DELTA, CENTURION, HORMANN i wiele innych posiadających w swoim asortymencie najwyższej klasy produkty. Bardzo zależy nam, żeby nasze produkty spełniały wszystkie wymogi klientów, co za tym idzie- posiadamy bardzo szeroki asortyment drzwi, okien, oraz bram garażowych. Każdy klient- zarówno indywidualny jak i instytucjonalny zawsze znajdzie coś co go zainteresuje.

DW DOMEL Copyright © 2017 DW DOMEL. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.