BUDOWNICTWO JEDNORODZINNE - zdjęcia z realizacji montażu - dwdomel.pl
>NASZE REALIZACJE> BUDOWNICTWO JEDNORODZINNE

BUDOWNICTWO JEDNORODZINNE


W budownictwie jednorodzinnym bardzo ważne jest aby wszystkie elementy stolarki otworowej były tak dobrane, aby stanowiły spójność. Należy pamiętać, że zaopatrzenie domu w elementy stolarki jest nieraz bardzo trudnym etapem - musi być to dokładnie przemyślane i warto powierzyć to sprawdzonym na rynku lokalnym specjalistom. Dzięki temu możemy być spokojni o to, że nasz dom stanie się niepowtarzalny, pełen stylu, a co najważniejsze - będzie wygodny i bezpieczny.

Nieruchomość zlokalizowana jest w okolicach Łomży. Naszym zadaniem było wyposażenie budynku w bramę oraz drzwi wejściowe wizualnie pasujące do stylu budownictwa oraz spełniające zasady budownictwa pasywnego. Posłużyliśmy się bramą międzynarodowego producenta Hormann oraz drzwiami firmy Wikęd o podwyższonych współczynnikach izolacyjności i bezpieczeństwa.

Jak to nam wyszło? Oceńcie sami!

GALERIA Z REALIZACJI MONTAŻU


DW DOMEL - OKNA DRZWI BRAMY

DW DOMEL to jedna z największych specjalistycznych firm zajmujących się sprzedażą drzwi, okien, bram garażowych oraz akcesoriów związanych z w/w produktami stolarki otworowej. Historia naszej firmy sięga roku 2004. Od początku swojej działalności sukcesywnie dostosowujemy się do często zmieniających się standardów i potrzeb z zakresu marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, doradztwa oraz serwisu. W ciągu ostatnich lat działalności jako DW DOMEL osiągnęliśmy stałą pozycję na rynku dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami drzwi, okien oraz bram garażowych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm takich jak: PORTA, DRE, DELTA, CENTURION, HORMANN i wiele innych posiadających w swoim asortymencie najwyższej klasy produkty. Bardzo zależy nam, żeby nasze produkty spełniały wszystkie wymogi klientów, co za tym idzie- posiadamy bardzo szeroki asortyment drzwi, okien, oraz bram garażowych. Każdy klient- zarówno indywidualny jak i instytucjonalny zawsze znajdzie coś co go zainteresuje.