DOM GOŚCINNY WENECJA ŁOMŻA - zdjęcia z realizacji montażu - dwdomel.pl
>NASZE REALIZACJE> DOM GOŚCINNY WENECJA ŁOMŻA

DOM GOŚCINNY WENECJA ŁOMŻA


Dom Gościnny Wenecja Łomża? to miejsce na każdą okazję. Już pierwsze wrażenie po wejściu do budynku - błysk luster, czy też kryształowych żyrandoli - nie pozostawia wątpliwości, że zachwyci przybywających do niej gości. To świetne miejsce, w którym można przeżyć najważniejsze chwile w swoim życiu - wesele, komunię, chrzest, jak również spotkania biznesowe.

Nasza firma również miała udział w tworzeniu tego pięknego projektu, poprzez uwieńczenie prac związanych z remontem sali. Kremowo białe ściany z dodatkami złota, kryształy żyrandoli oraz eleganckie białe drzwi wzbogacone królewskimi koronami... To wszystko sprawia, że każda z osób tam przebywających może poczuć prawdziwy pałacowy klimat.

Realizacja: Drzwi Polskone NOSTRE w okleinie CPL w kolorze białym

Zarówno klient jak i my jesteśmy bardzo zadowoleni z tej realizacji. A jak wam się to podoba?

GALERIA Z REALIZACJI MONTAŻU


DW DOMEL - OKNA DRZWI BRAMY

DW DOMEL to jedna z największych specjalistycznych firm zajmujących się sprzedażą drzwi, okien, bram garażowych oraz akcesoriów związanych z w/w produktami stolarki otworowej. Historia naszej firmy sięga roku 2004. Od początku swojej działalności sukcesywnie dostosowujemy się do często zmieniających się standardów i potrzeb z zakresu marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, doradztwa oraz serwisu. W ciągu ostatnich lat działalności jako DW DOMEL osiągnęliśmy stałą pozycję na rynku dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami drzwi, okien oraz bram garażowych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm takich jak: PORTA, DRE, DELTA, CENTURION, HORMANN i wiele innych posiadających w swoim asortymencie najwyższej klasy produkty. Bardzo zależy nam, żeby nasze produkty spełniały wszystkie wymogi klientów, co za tym idzie- posiadamy bardzo szeroki asortyment drzwi, okien, oraz bram garażowych. Każdy klient- zarówno indywidualny jak i instytucjonalny zawsze znajdzie coś co go zainteresuje.