PARK PRZEMYSŁOWY W ŁOMŻY - zdjęcia z realizacji montażu - dwdomel.pl
>NASZE REALIZACJE> PARK PRZEMYSŁOWY W ŁOMŻY

PARK PRZEMYSŁOWY W ŁOMŻY


Park Przemysłowy Łomża Sp.z.o.o. ( PPŁ ) stanowiący strefę aktywności gospodarczej w szczególności przeznaczonej dla małej i średniej przedsiębiorczości, został powołany do życia na mocy aktu notarialnego dnia 20 grudnia 2012 roku na podstawie uchwały Rady Miasta nr 242/XXIX/12 z 30 pazdziernika 2012 roku. Park Przemysłowy jest miejscem stworzonym dla ludzi z ciekawym, innowacyjnym pomysłem na firmę. Celem powstania Parku Przemysłowego Łomża stało się stworzenie nowoczesnej Instytucji Otoczenia Biznesu kreującej atrakcyjne warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum miasta Łomża, przy ulicy Gen. Władysława Sikorskiego 166 w bezpośrednim sąsiedztwie dworca autobusowego. Lokalizacja zapewnia doskonałą dostępność komunikacyjną ze wszystkimi miastami północno-wschodniej Polski oraz Gdańskiem, Olsztynem i Warszawą.


Naszym zadaniem było wyposażenie budynku Parku Przemysłowego w zestaw drzwi technicznych spełniających wszelkie wymogi przeciwpożarowe i bezpieczeństwa użytkowania. Aby w pełni zagwarantować bezpieczeństwo posłużyliśmy się drzwiami wiodącego producenta rozwiązań technicznych Domoferm.

GALERIA Z REALIZACJI MONTAŻU


DW DOMEL - OKNA DRZWI BRAMY

DW DOMEL to jedna z największych specjalistycznych firm zajmujących się sprzedażą drzwi, okien, bram garażowych oraz akcesoriów związanych z w/w produktami stolarki otworowej. Historia naszej firmy sięga roku 2004. Od początku swojej działalności sukcesywnie dostosowujemy się do często zmieniających się standardów i potrzeb z zakresu marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, doradztwa oraz serwisu. W ciągu ostatnich lat działalności jako DW DOMEL osiągnęliśmy stałą pozycję na rynku dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami drzwi, okien oraz bram garażowych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm takich jak: PORTA, DRE, DELTA, CENTURION, HORMANN i wiele innych posiadających w swoim asortymencie najwyższej klasy produkty. Bardzo zależy nam, żeby nasze produkty spełniały wszystkie wymogi klientów, co za tym idzie- posiadamy bardzo szeroki asortyment drzwi, okien, oraz bram garażowych. Każdy klient- zarówno indywidualny jak i instytucjonalny zawsze znajdzie coś co go zainteresuje.