TARGI PORTA 2016 - zdjęcia z realizacji montażu - dwdomel.pl
>NASZE REALIZACJE> TARGI PORTA 2016

TARGI PORTA 2016


Tegoroczna edycja TARGÓW PORTA odbyła się w dniach 26-30 września 2016 w frabryce w Ełku. W trakcie targów kluczowy producent drzwi w naszym kraju zaprezentował najnowszą technologię używaną przy produkcji drzwi stalowych PORTA STEEL.

Teren gdzie miała miejsce cała impreza był podzielony na 10 stref, w których producent drzwi pokazał nowości produktowe oraz technologiczne oraz szeroki wachlarz produktów inwestycyjnych na przykładzie zrealizowanych w ostatnim czasie największych inwestycji. W ramach spotkań została również zaprezentowana cała idea procesu "efektywnej sprzedaży". Dużym zainteresowaniem cieszyła się strefa dedykowana Autoryzowanym Grupom Montażowym Porta.

Duże zainteresowanie wydarzeniem oraz liczne uczestnictwo doskolane potwierdza, że producent drzwi PORTA po raz kolejny dowiódł że naprawdę warto odwiedzać coroczne targi. Jest to doskonała okazja do spotkań i wymiany opinii, a co najważniejsze - są wielką inspiracją do dalszego rozwoju w ramach idei PORTA Partner.

GALERIA Z REALIZACJI MONTAŻU


DW DOMEL - OKNA DRZWI BRAMY

DW DOMEL to jedna z największych specjalistycznych firm zajmujących się sprzedażą drzwi, okien, bram garażowych oraz akcesoriów związanych z w/w produktami stolarki otworowej. Historia naszej firmy sięga roku 2004. Od początku swojej działalności sukcesywnie dostosowujemy się do często zmieniających się standardów i potrzeb z zakresu marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, doradztwa oraz serwisu. W ciągu ostatnich lat działalności jako DW DOMEL osiągnęliśmy stałą pozycję na rynku dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami drzwi, okien oraz bram garażowych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm takich jak: PORTA, DRE, DELTA, CENTURION, HORMANN i wiele innych posiadających w swoim asortymencie najwyższej klasy produkty. Bardzo zależy nam, żeby nasze produkty spełniały wszystkie wymogi klientów, co za tym idzie- posiadamy bardzo szeroki asortyment drzwi, okien, oraz bram garażowych. Każdy klient- zarówno indywidualny jak i instytucjonalny zawsze znajdzie coś co go zainteresuje.