Wyniki wyszukiwania dla frazySYSTEM PASYWNY - dwdomel.pl
DW DOMEL / WYSZUKIWARKA

Wyszukiwarka informacji DW DOMEL


WYNIKI DLA ZAPYTANIA: SYSTEM PASYWNY

Na pewno słyszeliście o domach budowanych w standardzie pasywnym. To innowacja budowlana, która podbija rynek i serca wszystkich, którzy dbają o izolację termiczną obiektu. Pasywna technologia podbija serca także tych, którzy chcą oszczędzać duże pieniądze na ogrzewaniu.

Czym jest technologia pasywna?

Technologia pasywna to standard, który uszczelnia wszystkie newralgiczne punkty obiektu - a wszystko po to, aby zatrzymać ciepło wewnątrz domu, jednocześnie nie pozwalając na ochłodzenie go z zewnątrz. Do newralgicznych punktów możemy w szczególności zaliczyć drzwi oraz okna. Producenci drzwi podążają za trendami budowlanymi, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy szukają termicznej innowacji jaką jest pasywność stolarki otworowej. Dzięki naszej ofercie mają Państwo okazję kupić najwyższej jakości drzwi pasywne, przez które ucieczka ciepła jest znacząco zminimalizowana oraz zwiększa się ogólny współczynnik izolacji termicznej. Rzeczony współczynnik nie będzie stanowił problemu, gdy skorzystają Państwo z oferty na drzwi pasywne.

Czym są drzwi pasywne?

W swojej ofercie posiadamy specjalną grupę drzwi pasywnych. Drzwi te cechują się nad wyraz niskimi współczynnikami przenikalności ciepła. Oznacza to, że drzwi nie stanowią problemu podczas mroźnych zim, kiedy to ogrzewanie obiektów stanowi podstawę. Drzwi pasywne pozwalają na oszczędzenie na ogrzewaniu domu/mieszkania - zatrzymują ciepło, robiąc to w sposób nowoczesny i do tego stylowy. Dzięki temu nie muszą Państwo wydawać pieniędzy na ogrzewanie, które będzie mogło pracować znacznie wydajniej i na zdecydowanie "mniejszych obrotach".

Norma budowlana przewiduje, że współczynnik przenikania ciepła Ud nie może być wyższy niż 2,6 W/(m2K). Dlatego zwykle zadowalamy się drzwiami jedynie ocieplonymi, skonstruowanymi z zewnętrznych warstw poszycia z wypełnieniem, pełniącym rolę ocieplenia pomiędzy. W przypadku zastosowania takich drzwi efektem jest po prostu ucieczka ciepła z domu.
Drzwi muszą być także odpowiednio uszczelnione. Drzwi pasywne posiadają seryjnie stosowane taśmy uszczelniające o dużej elastyczności. Przy odpowiednim montażu gwarantuje to, że ciepło nie będzie uciekało drzwiami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami - eleganckie, stylowe i nowoczesne drzwi pasywne czekają na Was. Więcej informacji o produkcie otrzymacie w punktach sprzedaży oraz telefonicznie u naszych ekspretów.
Czytaj więcej ...
Data dodania porady eksperta

25 czerwca 2016

Mieszkasz w bloku? Sprawdź jakie drzwi wejściowe warto kupić

Data dodania porady eksperta

04 lipca 2016

Drzwi przesuwne naścienne i chowane w ścianie - które lepsze i dlaczego?

Data dodania porady eksperta

27 lipca 2017

Jakie są typowe wymiary drzwi wewnętrznych?

Data dodania porady eksperta

02 września 2016

Jak dobrać kolor drzwi do podłogi?

Data dodania porady eksperta

15 marca 2017

Drzwi przesuwne - od ogółu do szczegółu

Starsze wpisy


wyprzedaż drzwi i bram

DW DOMEL - OKNA DRZWI BRAMY

DW DOMEL to jedna z największych specjalistycznych firm zajmujących się sprzedażą drzwi, okien, bram garażowych oraz akcesoriów związanych z w/w produktami stolarki otworowej. Historia naszej firmy sięga roku 2004. Od początku swojej działalności sukcesywnie dostosowujemy się do często zmieniających się standardów i potrzeb z zakresu marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, doradztwa oraz serwisu. W ciągu ostatnich lat działalności jako DW DOMEL osiągnęliśmy stałą pozycję na rynku dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami drzwi, okien oraz bram garażowych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm takich jak: PORTA, DRE, DELTA, CENTURION, HORMANN i wiele innych posiadających w swoim asortymencie najwyższej klasy produkty. Bardzo zależy nam, żeby nasze produkty spełniały wszystkie wymogi klientów, co za tym idzie- posiadamy bardzo szeroki asortyment drzwi, okien, oraz bram garażowych. Każdy klient- zarówno indywidualny jak i instytucjonalny zawsze znajdzie coś co go zainteresuje.