DRZWI OD RĘKI

CZYSTE POWIETRZE

Pomożemy Ci przejść przez wszystkie formalności

Image Image
Image 
 
Wspólnie dbamy o środowisko

CZYSTE POWIETRZE W DWDOMEL

CO ZYSKASZ DZIĘKI PROGRAMOWI


Celem rządowego Programu Czyste Powietrze jest ograniczenie emisji szkodliwych substancji do atmosfery, które powstają na skutek ogrzewania domów jednorodzinnych z wykorzystaniem przestarzałych źródeł ciepła oraz niskiej jakości paliwa. Program oferuje dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne paliwa spełniające najwyższe normy, jak i przeprowadzenie towarzyszących temu prac termomodernizacyjnych budynku.
 

Inwestycje dofinansowane z Programu Czyste Powietrze zapewniają lepsze zarządzanie energią cieplną w domu o każdej porze roku. Ocieplenie budynku połączone z wymianą okien pozwala zmniejszyć roczne wydatki na ogrzewanie nawet o 40%.

Adresatami Programu są właściciele lub współwłaściciele jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas

 

Nasze produkty spełniają wymogi programu
 

Niezmiernie nas cieszy, że w chwili obecnej Rząd zapewnia program, który wspiera właścicieli domów i oferuje dofinansowanie przy zakupie i wymianie tych elementów na energooszczędne. Troszcząc się o nasze środowisko, a także o własną kieszeń zachęcamy do korzystania z możliwości wsparcia finansowego. W DW Domel posiadamy nowoczesne rozwiązania spełniające wymagane kryteria, które poprzez wymianę okien i drzwi znacznie poprawiają efektywność energetyczną budynków. Nasz asortyment zapewnia pełen komfort latem oraz ogranicza utratę ciepła zimą.

 

 

 

Image 

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Dofinansowania do wymiany okien i drzwi zewnętrznych? 

 

 

Program jest dostępny dla właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. 

Dofinansowanie obejmuje wymianę starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe, nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy oraz przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku wraz z kosztem wykonania prac.

Szczegóły i warunki jakie trzeba spełnić, by skorzystać z programu “Czyste Powietrze”:

 

Beneficjenci programu “Czyste Powietrze”, których dochód roczny nie przekracza 100 000 złotych, w ramach podstawowego wsparcia mogą liczyć na dofinansowanie do wymiany okien do kwoty 30 000 złotych. Suma taka przysługuje właścicielom domów, jeśli przedsięwzięcie zakłada demontaż przestarzałego źródła ciepła i zastąpienie go pompą ciepła, a także założenie mikroinstalacji fotowoltaicznej – opcja 1.
W przypadku prac nieuwzględniających montażu tego typu odnawialnego źródła energii dotacja może wynieść maksymalnie 25 000 złotych – opcja 2. 
W przypadku gdy właściciel już wcześniej wymienił źródło ciepła, a teraz jedynie planuje zwiększyć izolacyjność termiczną budynku, dofinansowanie do wymiany okien w domu jednorodzinnym nie przekracza 10 000 złotych – opcja 3.
TUTAJ WIĘCEJ  – link

W jaki sposób złożyć wniosek

 

 


E- wniosek
przez internet na portalu gov.pl.
Osobiście, pocztą lub kurierem do właściwego WFOŚiGW lub jego oddziału Gminy, która zawarła porozumienie o realizację programu.  
za pośrednictwem kredytu “Czyste Powietrze” – wniosek do złożenia w banku.

Dodatkowym atutem skorzystania z programu “Czyste Powietrze” jest możliwość rozliczenia Ulgi Termomodernizacyjnej. Kwota odliczenia nie może przekroczyć 53000 zł w odniesieniu do wszystkich realizowanych przedsięwzięć termomodernizacyjnych w poszczególnych budynkach, których podatnik jest właścicielem lub współwłaścicielem.  
TUTAJ WIĘCEJ – link  

 

Co warto wiedzieć o współpracy z nami

DW DOMEL to nie tylko sklep zajmujący się dystrybucją drzwi, okien i bram garażowych. To prawdziwa drużyna składająca się z wielu wykwalifikowanych osób, które każdego dnia pracują na sukces firmy.

Nasi przedstawiciele handlowi od wielu lat pozostają w ścisłej współpracy z wieloma firmami z całej Polski, które decydują się na zakup produktów dystrybuowanych przez DW DOMEL.

Klienci mogą zapoznać się z naszą ekspozycją wystawową i bogatym asortymentem produktów katalogowych w jednym z dwóch punktów sprzedaży, które zlokalizowane są w województwie podlaskim, w Łomży i Zambrowie.

Każdego dnia nasz zespół handlowców pomaga Wam w doborze konkretnych produktów i doradza w zakresie najlepszych rozwiązań z zakresu montażu drzwi, okien i bram garażowych.

Wiemy, że czas realizacji jest dla Was jednym z głównych kryteriów, które decydują o wyborze danego produktu. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę drzwi, które dostępne są w krótkim terminie realizacji.