DRZWI OD RĘKI

Tedee by Gerda

Innowacyjny system zabezpieczeń drzwi wejściowych

Wchodź z przyjemnością. Rozkoszuj się luksusem
najlepszych materiałów i nagradzanego wzornictwa.

Tedee by Gerda: Witaj w erze nowoczesnej ochrony

Innowacyjne rozwiązania służą naszej wygodzie i poczuciu bezpieczeństwa, przez co cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Co powiesz na wybór do swojego domu lub mieszkania inteligentnych zamków?

Era tradycyjnych zamków do drzwi powoli ustępuje miejsca innowacyjnym rozwiązaniom, które oferują wygodę i nowoczesność. Zapoznaj się z opcjami, które łączą nowoczesne technologie, bezpieczeństwo i łatwość obsługi. Jeśli planujesz stworzyć inteligentny dom, rozważ rozpoczęcie od zainstalowania inteligentnego zamka.

Postaw na Tedee!

Zanim zdecydujesz się na ultranowoczesny zamek do drzwi od firmy tedee, warto dokładnie przyjrzeć się jego specyfikacji i zrozumieć jego możliwości. Istnieje wiele zastosowań tego zamka, co sprawia, że działa on wyjątkowo efektywnie.

Zamek Tedee doskonale sprawdzi się zarówno w prywatnym domu, wynajętym mieszkaniu, jak i w biurze firmy.

Możesz go z powodzeniem zastosować wszędzie tam, gdzie pragniesz stworzyć bezpieczną przestrzeń do życia lub pracy.

Twój starter inteligentnego domu

Nic nie wymieniaj. Zachowaj klucze.
Po prostu dodaj inteligentny zamek do obecnego sprzętu.

Zadaj pytanie

Nie wymaga dodatkowego sprzętu.

Tedee by Gerda: Witaj w erze nowoczesnej ochrony

Zamek zaprojektowany przez ekspertów IoT oraz inżynierów Gerda - lidera wśród producentów zabezpieczeń.

Automatyczne zamykanie

Czy na pewno zamknąłeś drzwi?

Skorzystaj z funkcji automatycznego zamykania. Niech zamek teede zamknie drzwi za Ciebie po ustawionym czasie od otwarcia.

Twoja wygodna
kontrola

Chciałbyś być zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się w Twoim domu?

Zamek od tedee rejestruje szczegółową historię korzystania z niego, uwzględniając informacje o tym, kto i kiedy używał zamka – nawet w czasie rzeczywistym.

Powiadomienia push
Dziennik aktywności na żywo

My też mieliśmy wątpliwości.
Oto jak je rozwiązaliśmy.

Czy to bezpieczne?

Tak. Urządzenie zostało zatwierdzone przez niezależny AV-Test jako bezpieczny produkt dla inteligentnego domu. tedee wykorzystuje wielopoziomowy mechanizm szyfrowania i klucze asymetryczne do uwierzytelniania w chmurze. Połączenie Bluetooth jest obsługiwane przez bezpieczny protokół.  Brzmi skomplikowanie - i takie też jest. Rozwiązania te można porównać do ochrony bankowości internetowej.

Co jeśli rozładuje mi się telefon?

Zawsze możesz otworzyć drzwi za pomocą tradycyjnego klucza, który trzymasz w portfelu. Albo pożyczyć smartfon od sąsiada, pobrać aplikację tedee, zalogować się na swoje konto i odblokować zamek. Później wystarczy się jedynie wylogować. Jeśli zamontujesz keypad tedee, wystarczy wpisać PIN - bez konieczności używania smartfona czy aplikacji. Masz więcej pytań tego typu? Prawdopodobnie tutaj znajdziesz na nie odpowiedzi.

Czy to pasuje do moich drzwi?

Jeżeli wkładka bębenkowa jest typu europejskiego, skandynawskiego lub szwajcarskiego, a odległość między dziurką od klucza a ościeżnicą wynosi ponad 30 mm - to najprawdopodobniej tak! Obejrzyj krótkie wideo instruktażowe lub przeczytaj szczegółowe zestawienie wymagań.

Czy mogę go używać z systemem inteligentnego domu?

Oczywiście! Z ponad 15 standardami inteligentnych domów z całego świata. Sprawdź je wszystkie tutaj. Możesz także zintegrować tedee z Apple HomeKit, Hej Google i Amazon Alexa.

Co należy kupić?

Smart lock tedee to początek. Musisz go zamontować na drzwiach za pomocą dedykowanego osprzętu: kompatybilnej wkładki lub adaptera. Do tego dochodzą dodatki. Możesz korzystać ze wszystkich zdalnych funkcji dzięki tedee bridge, który łączy zamek z siecią Wi-Fi. Więcej na ten temat można przeczytać na naszym blogu. Można również dodać tedee keypad, który ułatwia wprowadzanie kodu PIN.