DRZWI OD RĘKI

SMART HOME SYSTEM

Smart Home System inteligentnego domu

Zostań naszym partnerem

Jesteśmy liderem wśród firm specjalizujących się w dystrybucji drzwi i bram garażowych. Współpracujemy z wiodącymi markami na polskim rynku stolarki otworowej, a grono naszych partnerów nieustannie się powiększa. Dziś Ty także możesz stać się częścią rodziny DW Domel!

 

DW Domel to jedna z niewielu firm na rynku sprzedaży drzwi i bram garażowych, która może się poszczycić ponad 18-letnim doświadczeniem nie tylko w zakresie sprzedaży, ale także marketingu, obsługi klienta, doradztwa oraz serwisu. Bezpośrednia współpraca z takimi markami jak PORTA, DRE, POL-SKONE, WIKĘD, DELTA, HORMANN i CENTURION pozwala nam na budowanie długotrwałych relacji z naszymi partnerami i nieustanne rozszerzanie oferty o kolejne produkty, które spotykają się z dużym uznaniem wśród klientów.

Odkryj korzyści ze współpracy z nami

 

CENY HURTOWE

Oferujemy ceny hurtowe drzwi i bram garażowych oraz akcesoriów. Przygotowujemy indywidualne wyceny inwestycji.

 

PLATFORMA OBSUGI KLIENTA

Dzięki platformie możesz mieć wszystkie potrzebne rzeczy do obsługi klienta w jednym miejscu. Wszystkie swoje sprawy załatwisz online - zamówienia, płatności, reklamacje

 

SKLEP ONLINE

Wystarczy kilka kliknięć aby złożyć zamówienie na towar z szybkimi terminami realizacji. Nie musisz już używać druków zamówień.

Co warto wiedzieć o współpracy z nami

DW DOMEL to nie tylko sklep zajmujący się dystrybucją drzwi, okien i bram garażowych. To prawdziwa drużyna składająca się z wielu wykwalifikowanych osób, które każdego dnia pracują na sukces firmy.

Nasi przedstawiciele handlowi od wielu lat pozostają w ścisłej współpracy z wieloma firmami z całej Polski, które decydują się na zakup produktów dystrybuowanych przez DW DOMEL.

Klienci mogą zapoznać się z naszą ekspozycją wystawową i bogatym asortymentem produktów katalogowych w jednym z dwóch punktów sprzedaży, które zlokalizowane są w województwie podlaskim, w Łomży i Zambrowie.

Każdego dnia nasz zespół handlowców pomaga Wam w doborze konkretnych produktów i doradza w zakresie najlepszych rozwiązań z zakresu montażu drzwi, okien i bram garażowych.

Wiemy, że czas realizacji jest dla Was jednym z głównych kryteriów, które decydują o wyborze danego produktu. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę drzwi, które dostępne są w krótkim terminie realizacji.