DRZWI OD RĘKI

Dobre okna w Łomży

Spraw, by Twoje wnętrza nabrały blasku i świeżości! Zaprojektuj razem z nami swoje wymarzone okna, które posłużą Ci w doskonałym stanie przez długie lata.

W DW DOMEL od wielu lat zajmujemy się sprzedażą najwyższej jakości okien, które zdobią Wasze domy i mieszkania.

Kładziemy szczególny nacisk na jakość i wytrzymałość, dlatego też u nas można znaleźć wyłącznie produkty stworzone na bazie solidnych i trwałych materiałów. Chcemy, by nasze okna towarzyszyły Wam w wielu ważnych chwilach w życiu, dlatego też dbamy o to, by każdy z modeli zachwycał precyzyjnym wykonaniem i dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.
Największy wybór okien w Łomży i w Zambrowie

PROFILE OKIENNE

Okna PVC

Zdobądź dofinansowanie na okna

Dzięki programowi rządowemu „Czyste Powietrze” właściciele domów jednorodzinnych oraz Ci, którzy uzyskali zgodę na jego budowę, mogą otrzymać bezzwrotną dotację lub pożyczkę na wymianę okien. W zależności od miesięcznego dochodu na osobę w gospodarstwie domowym beneficjenci programu mogą uzyskać dofinansowanie na pokrycie nawet do 90% kosztów związanych z inwestycją.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat warunków korzystania z programu „Czyste Powietrze”, skontaktuj się z naszymi specjalistami.