DRZWI OD RĘKI

PRZEKRÓJ OFERTY

KATALOGI I CENNIKI

OKNA, DRZWI, BRAMY GARAŻOWE ORAZ OFERTA INWESTYCYJNA

Chcesz dowiedzieć się, jakie produkty możesz znaleźć w DW DOMEL?

Od tej pory nie musisz już sprawdzać na bieżąco asortymentu oferowanego przez największych producentów drzwi, okien i bram garażowych w Polsce i za granicą.

Specjalnie dla Ciebie umieściliśmy w jednym miejscu katalogi produktowe wszystkich firm, z którymi współpracujemy. Dzięki temu rozwiązaniu łatwiej będzie Ci porównać ofertę poszczególnych producentów i znaleźć w niej te produkty, które w pełni sprostają Twoim oczekiwaniom.

OFERTA DRZWI DOSTĘPNYCH OD RĘKI

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w punktach sprzedaży DW DOMEL i sprawdzenia oferty katalogowej znajdującej się poniżej.

Drzwi dostępne od ręki w Łomży i w Zambrowie

DRZWI WEWNĘTRZNE

Wybór drzwi wewnętrznych wcale nie jest taki prosty i wie o tym każdy, kto stanął przed zadaniem budowy domu czy remontu mieszkania. W takiej ilości różnych opcji nawet profesjonalista może się pogubić. Wybierając ten idealny model, pamiętaj, że moda na ten sam wzór drzwi w całym domu słabnie, a do nowoczesnych pomieszczeń wkrada się różnorodność.

Pamiętaj, że możesz wybrać kilka różnych wersji wizualnych w obrębie jednego modelu

Na czym to polega? Producenci dobrze wiedzą, że klienci nie lubią nudy. Aby ułatwić Ci zadanie, tworzą kilka wzorów tego samego modelu drzwi. W rezultacie otrzymujesz podobne, nawiązujące do siebie wersje drzwi wewnętrznych, które jednak nie są identyczne. Jedne mają więcej wytłoczeń, inne są całkiem gładkie, do jeszcze innych wkrada się ozdobna szyba. Takie rozwiązanie stanowi duże ułatwienie, ponieważ pozwala Ci na zróżnicowanie wyglądu Twojego domu. A Ty nie musisz się martwić, czy modele, które wybrałeś, będą do siebie pasowały.

DRZWI WEJŚCIOWE

Drzwi zewnętrzne to pierwszy element naszego mieszkania, który zauważą goście. To właśnie one gwarantują świetne pierwsze wrażenie. Powinny być nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim solidne i bezpieczne.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Ten typ rekomendujemy osobom, którym zależy na bezpieczeństwie na najwyższym poziomie. Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe dzięki specjalnej budowie i szeregom wzmocnień zapewniają ochronę dla nas i całego dobytku. Według przepisów Unii Europejskiej określających klasy odporności na włamanie, drzwi od klasy 3 zapewniają 20-minutową ochronę przed ich otworzeniem lub wycięciem w nich otworu o wymiarach 40×40 cm. A my tym samym zyskujemy niezbędny czas na zawiadomienie policji i zapewnienie bezpieczeństwa sobie oraz rodzinie.

BRAMY GARAŻOWE

Nie wiesz, jakiej bramy potrzebujesz lub nie możesz się zdecydować? Brama garażowa to zakup na wiele lat, więc dobrze się nad nim zastanów. Przed kupnem bramy sprawdź ściany garażu. Jeśli na wysokości prowadnic są takie elementy jak rury czy belki, mogą one utrudnić montaż produktu.

Brama oczywiście musi mieć odpowiednie wymiary, ale zwróć też uwagę na parametry garażu, szczególnie głębokość. Jeśli będzie zbyt mała, nie zamontujesz bramy automatycznej.

Produkt, który wybierzesz, powinien przede wszystkim zagwarantować Ci bezpieczeństwo. Wybierz taki model, który dodatkowo będzie współgrał z wyglądem Twojego domu.Dzięki szerokiej ofercie naszego sklepu zyskujesz dostęp do wielu typów bram garażowych, różniących się od siebie nie tylko sposobem otwierania, ale również kolorem i wzornictwem. Dzięki temu wybrana przez Ciebie brama wjazdowa nie tylko spełni swoją podstawową funkcję, ale będzie idealnie komponować się z wyglądem zewnętrznym domu.

DRZWI TECHNICZNE

Potrzebujesz produktu, który będzie solidnie wykonany? Może oczekujesz spełnienia przez niego dodatkowych funkcji? W takim przypadku dobrze trafiłeś! Odpowiedzią na te pytania są drzwi techniczne, które znajdziesz w naszej ofercie. To idealne rozwiązanie nie tylko dla twojego zakładu pracy, ale także dla prywatnego domu (mogą posłużyć jako drzwi wejściowe). Posłużą nie tylko jako oddzielenie pomieszczeń, ochronią cię także przed pożarem czy włamaniem.

Jakie jest ich zastosowanie?

Niezależnie od tego, czy chcesz wybudować sobie dom, czy potrzebujesz ich do swojego lokalu, który wynająłeś pod restaurację czy sklep z ubraniami, model drzwi technicznych na pewno się przyda. W szczególności należy brać je pod uwagę, jeśli planujemy takie pomieszczenia jak piwnica, garaż, kotłownia, ale także tam, gdzie trzymamy coś ważnego i potrzebna jest pełna ochrona.