DRZWI OD RĘKI

INFORMACJE O FIRMIE

PASJONACI BRANŻY

DW Domel – lider w sprzedaży drzwi, okien i bram garażowych

Dystrybutor drzwi, okien i bram garażowych DW DOMEL – kim jesteśmy?

W 2004 roku, gdy powstawała firma DW DOMEL, nikt z nas nie spodziewał się, do jakiego miejsca zaprowadzi nas przyszłość. Dziś z dumą możemy przyznać, że jesteśmy jedną z największych firm specjalizujących się w sprzedaży okien, drzwi, bram garażowych oraz akcesoriów. Tak duży sukces jest efektem nie tylko naszego wieloletniego doświadczenia i rozległej wiedzy na temat branży stolarki otworowej, ale także nieustannego dostosowywania do zmieniających się standardów rynkowych i potrzeb naszych klientów.

Co jest ważne dla nas jako dystrybutora drzwi i okien DW DOMEL?

Od samego początku działalności kierujemy się zasadą, że to klient wyznacza kierunek naszego dalszego rozwoju. Kładziemy szczególny nacisk na pogłębianie wiedzy z zakresu marketingu, obsługi klienta, sprzedaży, doradztwa oraz serwisu. Wszystko po to, by każdy, kto raz skorzysta z naszych produktów i usług, z przyjemnością powracał do nas w przyszłości z kolejnymi projektami.

 

Załoga DW DOMEL to zgrany oraz stały zespół niezmiennie od wielu lat i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych

DW DOMEL jest firmą, w której kierujemy się wartością, jaką jest wzajemny szacunek i z wielką chęcią dzielimy się swoim doświadczeniem oraz wiedzą. Historia założenia firmy sięga roku 2004.

Od tamtej pory idziemy naprzód i stale się rozwijamy, by dążyć do realizowania wyznaczonych celów. Razem przeszliśmy długą drogę, żeby zyskać zaufanie tak wielu klientów. Inwestorzy z chęcią wracają do nas i polecają oferowane produkty oraz usługi, co ogromnie nas cieszy. To miejsce jest dla nas jak drugi dom i w pełni traktujemy Was,

Drodzy Klienci  jak gości, którzy przychodzą w odwiedziny- bo stawiamy na dobre relacje. Nasi wykwalifikowani współpracownicy zapewniają fachowe doradztwo przy wyborze w sposób jasny i przejrzysty. Załoga DW DOMEL to zgrany oraz stały zespół, niezmiennie od wielu lat i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Stawiamy na wysoką jakość, dlatego też współpracujemy z dostawcami posiadającymi najwyższej klasy asortyment. Bardzo mnie cieszy, że postanowiłeś do nas zajrzeć. 

 

Liczę na to, że nam zaufasz i zostaniesz z nami na dłużej – bo z DW DOMEL dokonasz dobrego wyboru!

Elżbieta Zabielska, właściciel DW DOMEL

 

Co posiadamy w swojej ofercie?

Staramy się mierzyć wysoko i dorównywać najlepszym, dlatego naszym celem ostatnich latach było zdobycie stabilnej pozycji na rynku drzwi, okien i bram garażowych w Polsce. Udało nam się osiągnąć zamierzony efekt tylko dzięki współpracy z renomowanymi dystrybutorami i producentami drzwi, okien i bram garażowych z kraju i z zagranicy, takimi jak:

Ten sukces nie byłby jednak możliwy bez wielu wspaniałych klientów, którzy od lat chętnie wybierają oferowane przez nas produkty, takie jak m.in.:

  • drzwi wewnętrzne PORTA, DRE, CENTURION, INVADO, POL-SKONE,
  • drzwi zewnętrzne WIKĘD, DELTA, GERDA; HORMANN; WIATRAK
  • drzwi techniczne DOMOFERM; PADILLA, 
  • bramy garażowe HORMANN; KRISPOL; BEDITOM
  • napędy do bram 
  • parapety wewnętrzne i zewnętrzne;
  • rolety przeciwsłoneczne;
  • akcesoria do powyższych produktów.

Doskonale zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że każdy ma zupełnie inne wymagania i oczekiwania. W związku z tym dbamy o ciągłe rozbudowywanie naszego asortymentu, tak, by każdy – zarówno klient indywidualny, jak i instytucjonalny – znalazł tu coś, co go zainteresuje. Jesteśmy tu dla Was i chcemy wciąż podążać za Waszymi potrzebami!

Co warto wiedzieć o współpracy z nami

Dystrybutor drzwi i bram garażowych

DW DOMEL to nie tylko sklep zajmujący się dystrybucją drzwi, okien i bram garażowych. To prawdziwa drużyna składająca się z wielu wykwalifikowanych osób, które każdego dnia pracują na sukces firmy.

Współpraca z setkami firm

Nasi przedstawiciele handlowi od wielu lat pozostają w ścisłej współpracy z wieloma firmami z całej Polski, które decydują się na zakup produktów dystrybuowanych przez DW DOMEL.

Ekspozycja w puntkach sprzedaży

Klienci mogą zapoznać się z naszą ekspozycją wystawową i bogatym asortymentem produktów katalogowych w jednym z dwóch punktów sprzedaży, które zlokalizowane są w województwie podlaskim, w Łomży i Zambrowie.

Najlepsze rozwiązania z zakresu montażu drzwi

Każdego dnia nasz zespół handlowców pomaga Wam w doborze konkretnych produktów i doradza w zakresie najlepszych rozwiązań z zakresu montażu drzwi, okien i bram garażowych.

Szyba realizacja

Wiemy, że czas realizacji jest dla Was jednym z głównych kryteriów, które decydują o wyborze danego produktu. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę drzwi, które dostępne są w krótkim terminie realizacji.