DRZWI OD RĘKI
Logo DELTA DELTA OŚC. UNIVERSAL, UNI RH56, 80N PRAWA, ANTRACYT + PRÓG

DELTA OŚC. UNIVERSAL, UNI RH56, 80N PRAWA, ANTRACYT + PRÓG

OPIS PRODUKTU

Ościeżnica standardowa. Profil PU56 / UNI56 dedykowana do wersji SH: ościeżnica stalowa ocynkowana, składana, gr. 1,2 mm pokryta laminatem w kolorze skrzydła z uszczelką.

CENA KATALOGOWA
578,1 zł

470,00 zł netto + 23% VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 541,2 zł

Zapytaj o ten produkt

ZOBACZ INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU

KATEGORIE:

INFORMACJE O PRODUKCIE

Logo producenta

Ościeżnica stalowa firmy Delta jest wykonana z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu cechuje ją wyjątkowa trwałość. Jest niezbędna do stabilnego osadzenia skrzydła drzwiowego. 

Solidna, estetycznie wykonana konstrukcja pasuje zarówno do mieszkań prywatnych, jak i biur oraz pozostałych obiektów użyteczności publicznej. 
Dobierając do niej odpowiednie drzwi, stworzy się stylową aranżację, nadającą wyjątkowego charakteru.
Ościeżnica metalowa uniwersalna to gwarancja solidnego montażu drzwi każdego rodzaju. 

Ościeżnice stalowe DELTA wykonane są z wysokogatunkowej blachy ocynkowanej grubości 1,2 (Universal 56S, Master 56 KRH/56KR, Special 68SL/68S, Master 68KL) lub 1,5 mm (pozostałe modele), oklejonej laminatem PCV w kolorze skrzydła drzwi. Są to profile zimne

Wymiary montażowe dla DELTA OŚC. UNIVERSAL

Rodzaj ościeżnicyRozmiarSzerokość (S⁰)Wysokość (H⁰)

Akcesoria do produktu

Wybór drzwi wejściowych do mieszkania różni się od wyboru produktu do domu prywatnego. Zależy to od różnych kwestii, takich jak powierzchnia zamieszkania, położenie drzwi, parametry techniczne, obecność/brak zabezpieczeń. Wybierając spośród wielu modeli z naszej oferty, zwróć uwagę na parametry takie jak wymiary, bezpieczeństwo, izolacja cieplna i akustyczna oraz design, aby dokonać zakupu, który jest zgodny ze wszystkimi wymaganiami.

Nasza niesamowicie zróżnicowana oferta wzorów oraz kolorystyki pozwoli zrealizować najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów względem aranżacji. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszej ofercie idealnie dopasowane drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne.

Napisz do nas jeżeli masz pytanie w sprawie tego produktu

Zgadzam się na kontakt telefoniczny / mailowy dotyczący mojego pytania