DRZWI OD RĘKI
Logo METALBUD KLAMKA TAHOMA DO PROTECT, INOX

KLAMKA TAHOMA DO PROTECT, INOX

OPIS PRODUKTU

Jednym z najważniejszych elementów funkcyjnych, ale też ozdobnych drzwi są ich okucia.
CENA KATALOGOWA
282.90 zł

230,00 zł netto + 23% VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 258,3 zł

Zapytaj o ten produkt

ZOBACZ INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU

KATEGORIE:

INFORMACJE O PRODUKCIE

Logo producenta

Nowoczesny design oraz funkcjonalność - to podstawowe cechy, którymi powinny wyróżniać się wysokiej jakości klamki. Nowoczesna interpretacja klasycznej formy klamki, która harmonijnie wkomponuje się w ciepłe przestrzenie o tradycyjnym stylu i nie tylko. Dzięki niezwykle poręcznej rękojeści gwarantuje komfortowe użytkowanie.

Akcesoria do produktu

Wybór drzwi wejściowych do mieszkania różni się od wyboru produktu do domu prywatnego. Zależy to od różnych kwestii, takich jak powierzchnia zamieszkania, położenie drzwi, parametry techniczne, obecność/brak zabezpieczeń. Wybierając spośród wielu modeli z naszej oferty, zwróć uwagę na parametry takie jak wymiary, bezpieczeństwo, izolacja cieplna i akustyczna oraz design, aby dokonać zakupu, który jest zgodny ze wszystkimi wymaganiami.

Nasza niesamowicie zróżnicowana oferta wzorów oraz kolorystyki pozwoli zrealizować najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów względem aranżacji. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszej ofercie idealnie dopasowane drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne.

Napisz do nas jeżeli masz pytanie w sprawie tego produktu

Zgadzam się na kontakt telefoniczny / mailowy dotyczący mojego pytania